reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Magnez

CzaryMary123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
26
Hej dziewczyny od którego tygodnia brałyście magnez w ciaży?? Ja zaczęłam 22 i jeszcze lekarka nic nie wspominala.
 
reklama
Ja bralam przed ciaza i zapytalam mojej gin czy kontynuowac i mowila ze mogę. Okazalo sie pozniej ze dobrze ze bralam bo mialam skurcze i szyjka mi sie skracala i zwiekszono mi dawkę.

Ale nie wiem czy ogolnie przyjeta normą jest suplementacja magnezu w ciazy..
Zazwyczaj caly kompleks witamin i mineralow jak femibion polecają
Ja bym zapytala na najblizszej wizycie
 
Jesli nic sie nie dzieje to nie ma musu zebys brala.Ja bralam bo szyjka mi sie skracala i mialam bole jak na okres przy rosnacej macicy.
Jedyny magnez ktore polecaja w ogóle dla kobiet w ciazy jest Magne b6 tylko on a mialam 5 innych mi pomógł.
Sama kupilam bo kazdy poleca a lekarz zalecil :-)
Mówił ze magnezu mozna brac duuuuzo :)

Z witamin nie starczy on sie slabo wchłania poza tym w witaminach jest magnez razem z zelazem a one wzajemnie sie niweluja i trzeba brac w 2 godzinnym odstepie.Takze ja stawiam tylko ma Magne b6:)
Bralam 4 razy dziennie ale ja musialam.
 
Brałam od początku ciąży magneb6 3x1. Lekarz na wizycie ani specjalnie nie zachęcał, ani nie zniechęcał. Powiedział, że jak chcę to mogę brać, jak nie to nie. Więc jak chcę to biorę, jak nie, to nie. Nic złego się nie dzieje. Nie jest to widać dla mnie najsuperwazniejszy suplement w ciąży. :)
 
Ja biorę 3 razy 1 plus zestaw witamin i nospa ale u mnie ciąża od początku problemowa
 
Ja z kolei brałam tylko mamadha premium, 2 tabletki dziennie, magnez też jest w składzie, witD która bierze też udział w procesie podziału komórek, kwasy dha , które wspomagają prawidłowy rozwój mózgu oraz oczu no i kwas foliowy. Same najważniejsze składniki. Całą ciążę miałam dobre samopoczucie a wyniki zawsze w normie.
 
reklama
Do góry