reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

kochana niewiem, mi zapewne to by spać nie dało i nie wytrzymałabym, wiesz gdyby to było usg przez brzuch to obaw zero, ale dowcipne wiesz jednak jest w jakiś sposób inwazyjne. a zadzwonić do lekarza nie możesz? dowiedzieć się? powiedzieć jak wygląda sytuacja? ale podejść do niego? porozmawiać? spytać się?


wiesz ja bym poszła w piątek , porozmawiała, i niech on podejmie decyzje czy robi kolejne usg.
 
reklama
tak pójdź porozmawiaj, wyjaśnij, i niech on podejmie decyzje czy zrobi ci kolejne usg, wiesz to jest kilka dni i przez te kilka dni dużo może się zmienić, głowa do góry, jesteś w podobnej sytuacji jak u mnie, a serduszko bije. inna dziewczyna widzisz ma młodszą ciążę i ma termin na czerwiec, masz pewność kiedy doszło do zapłodnienia????
 
dokłdnie, lepiej zadzwoń albo przejdź się do gina i niech on zdecyduje, ale najważniejsze żebyś mu powiedziąła że miałś już jedno usg, no i nie martw się na zapas,... napewno będzie wszystko dobrze :)
 
jestem pewna że będziesz miała dla nas dobre wieści, pomyśl sobie tak: co ma być będzie, a będzie dobrze więc maluszkowi nerwami nie chce zaszkodzić i prosze się nie denerwować :))
 
No to melduję się po wizyie. Wszystko OK. piękny zarodek i tętno. Coś pięknego. A stracha miałam. Od razu dostałam skierowanie na wyniki i następna wizyta 19.10.

Kaśka ty się nie stresuj, ja byłam w 5 tygodniu i też zarodka nie było widać.
 
reklama
dziewuszki u mnie tez nie widac zrodka a jestem dalej, spokojnie, Mialam w niedziele usg i powiedziano mi ze jest ok,wazne ze pecherzyk idzie do przodu
 
Do góry