reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Agasim zdrówka dla córci ,a synuś jeszcze sobie spokojnie kilka dni niech u mamusi w brzusiu posiedzi .Jak tam u reszty mam nadzieję,że bez jakiś złych rzeczy udaje sie wam żyć czego życzę z całego serca:tak:
 
reklama
Aga dzięki, że pytasz :-) Uczę się zawzięcie bo czasu coraz mniej. Od 5 lutego biorę kilka dni urlopu, żeby tak już ostatecznie i na świeżo wszystko mieć wyuczone.
 
Agasim, oby wszystko poszło po Twojej myśli a Beatka szybko wróciła do zdrowia.
U nas nic nowego dlatego też w sumie się nie odzywam.
Ninka zaczyna coraz więcej mówi i można już z nią podyskutować :). Obecnie jesteśmy na etapie nauki spania w dużym łóżku w jej pokoiku i idzie to nawet sprytnie.śpi tam w dzień. W nocy wolę mieć ją w sypialni, bo nad ranem przychodzi do naszego łóżka, a obok drzwi sa schody.
Pogoda jak pewnie wszędzie, mrozi i pada śnieg. Dla mnie jest ok, przynajmniej nie ma zgnilizny w powietrzu.
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie!
U nas bez zmian z Beatką. Nadal w szpitalu z tatą. Na dodatek dzisiaj lekarz powiedział, że lepiej żebym nie przychodziła ze względu na ciążę i jestem totalnie załamana... Tak naprawdę nie wiadomo, co jej jest. gorączka podnosi się ciągle i spada po lekach, a jak przestają działać to od nowa się podnosi. Wtedy powiększają się węzły chłonne. czekamy na wyniki badań. Ja jestem już totalnie rozbita ze stresu...
 
Agasim &&&& idużo zdrówka....

U naz bez zmian oprócz tego, że Ola znó chora, po raz enty zapalenie oskrzeli więc jestem z nią w domku w tym tygodniu. Dziś byłąm na zebraniu u Mateuszka i mój mały pierwszak został wyczytany w gronie wyróżniających się uczniów jestem z niego bardzo dumna tym bardziej, że się wcale się tego nie spodziewałam:)
No to sobie popisałam - właśnie Olka sie obudziła, wyszła ze swojego łóżka i przyszła tu do mnie, ale mnie wystraszyła...
Dobrej nocy....
 
Agasim- a masz już swoje wyniki? Mam nadzieję, że Beatce się szybko poprawi.

Dusia- gratuluję zdolnego syna. A co do Oli to może warto jakieś poszerzone badania zrobić. Bo jednak dość często ma problemy z drogami oddechowymi.

Ja dzisiaj zaliczyłam przedostatni dyżur w sądzie ale jeszcze co najmniej 2 razy przed egzaminem będę się musiała pojawić. Z przerażeniem stwierdzam, że czas zbyt szybko biegnie. Dopiero zaczynałam aplikację a tu już widać koniec :szok:
 
reklama
Beatka nadal w szpitalu, ale już znaleźli bakterie, antybiotyk na szczęście zadziałał i czuje się lepiej. Gorączki już nie ma. Niestety, żeby nie było zbyt kolorowo okazało się, że ma nadwrażliwość na augumentin i wystąpiły praktycznie wszystkie dolegliwości z działań niepożądanych! Z okropną wysypką skórną na całej twarzy włącznie. Jak ją zobaczyłam, to się załamałam. Szybka zmiana antybiotyku na Zinnat, ale twarz wygląda strasznie... leki odczulające i czekamy na rezultat. Jak zwykle z deszczu pod rynnę. Jak pojawiło się światełko w tunelu, to przyplątało się coś innego... Mam tylko nadzieję, że jej to szybko zejdzie i twarz wróci do siebie...

Odebrałam też ponowne wyniki GBS i mimo "zaleczenia" nadal mamy (+), więc antybiotyk okołoporodowo i tak nas czeka...
 
Do góry