reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Widzę że prawie każda z nas umęczona jak nie skokiem to ząbkowaniem więc dziewczyny życzę dużo sił i cierpliwości bo u nas jest już jej mało:(
anik współczuje ...
wikasik zapomniałam wcześniej napisać to że Twój Robercik prześliczny i normalnie podobny do mojego przyjaciela też Roberta:-Djak widzę ze zdjęcia....:-D
 
reklama
hejka :)
Tescie juz dzisiaj wyjechali wiec wreszcie jest niby błoga cisza haha
az tak zle nie bylo, tesciowka wiekszosc czasu spedzala w pokoju z Xav, jakos tak z buzi wygladala jakby z fochowana byla
Xav wiadomo przyjechal rozpieszczony i z nowymi "chorobami" - ma trzeci migdal i korek w uchu wiec bedzie trzeba cos z tym zrobic, jest strasznie niegrzeczny, wogole nie slucha sie, nie ma slodyczy i od dzisiaj bajek, mam nadzieje ze w ciagu 2 tyg sie uspokoi
jutro zaczyna szkole :) jupiiiii znowu zaczna sie uwagi heheh jak ja to lubie :)
 
czarnula powodzenia w naprostowywaniu małego:-D ja nie mogę się doczekać szkoły mój młody zaczyna od przyszłego tygodnia, dość mam już tych wrzasków:wściekła/y:
ponawiam pytanko ktoś czytał 50 twarzy Greya?
anik ....
miłej nocki wszystkim
 
Wikasik, kobieto - Ty jeszcze nie karmisz na leżąco??? Mi to ratuje życie a szczerze mówiąc to może kilka razy chodziłam niewyspana do tej pory - nieważne ile on chce jeść - mama śpi. Nieodbicie skutkuje czasami pierdkami, ale rzadko - w sumie to może byc od innych spraw, bo ja miewam meeega gazy od porodu.

Nabyłam mu ostatnio śpiworek w lumpku - śliczny, z białymi króliczkami, calutki różowiutki:)) Chciałam sprawdzić czy to sie w ogóle sprawdzi i kolor nie miał znaczenia. No i rewelacja. Po kapieli w śpiworek i przy cycusiu młody jest mięciutki i rozpulchniony jak kaczuszka - nie ma mowy o usypianiu dziecka, ja go wręcz budzę by kolacje zjadł do końca a nie po nocy lodówką trzaskał. Obiecałam młodemu, że mu żadnego zdjęcia w tym śpiworku nie zrobię, coby nie musiał się bać w przyszłości, że kompromitujące foty wypłyną i mu karierę złamią. No i szukam po lumpkach chłopakowego spiworka, w efekcie czego dzis kupiłam mu dwie kurtki na jesień i początek zimy.

I tu powstaje pytanie. Bo tak - kurteczke ma, spodnie takie cieplejsze różnego rodzaju też ma, a co ze stopami robić jesienią? Same skarpety? Bo buty dla takich maluchów to jedynie wyglądają, najczęściej to guma i nie wiem czy dodatkowo nie wyziębi nózki?
 
Witam wymeczona u nas też wychodzi 17 tydzien i się zgadza mega skok mruda jakiej jeszcze nie było :szok: dziś wszystko w biegu robiłam , a ona od 8 rana ryczała, marudziła, jęczała....:szok:ciesze się ,że już wieczór choć jestem padnieta

żaneta brawo dla twojego Bartusia , mój to już starszak więc nie było problemu dziś rano ,zobaczył kolegów więc mama poszła w odstawkę:-D
 
dziewczyny dzięki za wsparcie obserwowałam małą ale nic jej nie jest uśmiecha się i nawet humor lepszy ma ale tak się o nią bałam i sobie wyrzucałam jak mi się taki wypadek mógł przytrafić

co do skoku to ja tez własnie czytalam ze jak przed terminem urodzone to póżniej jak po to wcześniej i tak wychodzi ze nasze dzieciątko (jezeli to faktycznie prawda) kończy już skok został neicały tydzien

anik &&&&&&&&&&&

jeju padam dziś z nóg a w weekend sesja poprawkowa i tak mi się ułożyło ze mam 5 egzaminów jak ja dam rade nie wiem do tego tesciowa przychodzi w sobote pilnowac małej więc za dnia robię generalne porzadki (ona uwielbia czystość) a po nocy się ucze oby do poniedziałku

Flaurka a masz ten śpiworek gruby czy taki cieńki ja mam taki cienki i się zastanawiam jak moją w niego wpakowac skoro śpi na boczku. Narazie mam rożek i ją nim przykrywam bo jest wielki ale jednak sie nie zapina więc w nocy młoda go z siebie zrzuca i ją ciagle poprawiam pod kołdra się boję że mi się przydusi a wy czym przykrywacie dzieciaczki
 
Kingutek - ja nie wiem czy to cienki czy grupy, ale w sklepach widywałam grubsze - ten ma frotke na wierzchu (różowiutką:) i podszewke jakąś pod spodem. Mój tez zasypia na boku, a potem przerwaca sie na plecy, znowu na boczek, znowu plecy... On przez sen zjada swoje ręce, jak mu smoczek wypadnie i w tym celu przekręca sie własnie z pleców na boki - cudacznie to wygląda, jakbym głodziła to dziecko:) - w każdym razie daje radę sie przekręcać w spiworku, bez problemu. Zanim znalazłam ten spiworek to spał róznie - czasem nawet pod naszą kołdrą, ale od jakiegos czasu miał swoją kołderkę w łóżeczku - i sprawdzałam - nawet jak ja przycisnełam sobie do twarzy to swobodnie oddychałam, spokojnie - sprawdź sobie jak wątpisz.
 
reklama
Flaurka - sa takie kombinezony dla dzieci na zimne dni - od razu ze stopkami :-) Mamy taki, polecam, rewelka :tak:

Spiwroki mamy 4: dwa cienkie i dwa grube (na zmiane do prania). Sprawdzaja sie idealnie.

U nas 1:20h usypiania przy cycu i efekt sredni. Oj, zapowiada sie ciezka, skokowa (?) noc :baffled:
 
Do góry