reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziewczynki :-)

Dawno mnie nie było..... ale ostatnie dwa tygodnie mam wycięte z życia bo miałam męża w szpitalu, bo miał operacje na nogę tak więc na nic innego nie miałam głowy.... Na szczęście jest już w domku i dochodzi do siebie :-)

Chyba Wam tu nie pisałam, ale mam 100% potwierdzenie, że pod serduszkiem noszę chłopca :-)

Dziewczyny jestem w 19 tygodniu ciąży i nadal nie czuje ruchów - wy też tak macie??????czy tylko mój synek jest taki leniwy
 
reklama
Witam się . Pierniczki też już miałam upieczone, ale niestety już się kończą. Na same święta chyba sobie daruję, jest tyle innych ciast, że pierniczki schodza potem na drugi plan. Aktualnie czekam na przesyłkę marcepana , mniam , mniam i zabieram się za krajankę piernikową i kostki domino, poza tym sernik, może makowiec, tort chałwowy dla męża, też chętnie bym zjadła ale poprzez mega dodatek alkoholu wysokoprocentowego daruję sobie, no i nie wiem co jeszcze, jakieś dobre sałatki by się przydało zrobić. Poza tym nie mam za bardzo nastroju, bo właśnie się dowiedziałam , że mój mąż w tym roku znów pracuje w Wigilię i drugi rok z rzędu Wigilia bez niego, moje dziecko Świąt z ojcem nie będzie kojarzyć:(. Dopiero co wrócił z 3 miesięcznego szkolenia a tu taka wiadomość

Sun w pierwszej ciąży ruchy poczułam po skończonym 21 tygodniu, teraz czuje, choć niecodziennie udaje mi się wychwycić. Zdrowia dla męża.
Mysiak zdrowia i nie martw się tylko leż i pij rosół. Zapominajka co dobrego upiekłas?
 
Ostatnia edycja:
Dobry z rana, dziewuszki!

Melduję, że Listy do M całkiem niezłe, w każdym razie na Filmwebie dostały ode mnie 7/10. Chyba tylko dlatego, że idą święta, bo w przeciwnym razie zarzygałabym telewizor na widok Karolaka i tej całej rudej, Gąsiorowskiej chyba, co gadała, jakby wiecznie zaćpana była (no i ta mała dziewcznka też mnie irytuje permanentnie, a Malajkat z jakimś pedofilem mi się kojarzył :-D). Tak czy siak całkiem w porządku jak na polski film ;-) A zaczęło się tak, że na DVD nie chciał mi się odtworzyć Mroczny Rycerz :wściekła/y:

Wypieki u Was pełną parą idą, jak widzę :-) Po upieczonych wczoraj pierniczkach robię tydzień przerwy, w następny weekend upiekę piernik, a dopiero w niedzielę przed Wigilią zabiorę się za keks, sernik i makowiec (lub miodownik). Powinnam zrobić sobie listę zakupów i oszacować wydatki, bo później skończy się tak, że znów wydam więcej, niż powinnam, a chciałam parę drobiazgów dla dziecka nabyć i parę ubrań dla siebie, bo powoli nie mam w czym chodzić i czuję się jak flejtuch :baffled:

Sun, teraz jesteś na początku 20. tygodnia, a nie 19-go ;-) Także nie czuję ruchów i pociesza mnie w zasadzie myśl, że to moja pierwsza (i ostatnia, to na pewno) ciąża i ruchy mogę poczuć później.

Kaja! Rybko moja, tak się zastanawiam, czy Ty na pewno będziesz mogła lecieć samolotem z tą skracającą się szyjką? Konsultowałaś się z ginekologiem?
 
Cześć dziewczynki :-)

Dawno mnie nie było..... ale ostatnie dwa tygodnie mam wycięte z życia bo miałam męża w szpitalu, bo miał operacje na nogę tak więc na nic innego nie miałam głowy.... Na szczęście jest już w domku i dochodzi do siebie :-)

Chyba Wam tu nie pisałam, ale mam 100% potwierdzenie, że pod serduszkiem noszę chłopca :-)

Dziewczyny jestem w 19 tygodniu ciąży i nadal nie czuje ruchów - wy też tak macie??????czy tylko mój synek jest taki leniwy


dzien dobry z zimnej szwecji;-)

leniuch, ja mam dwa takie leniuchy w brzuchu, tez sie bardzo martwilam, ale jak zobaczylam na ogromnej plazmie, bo tu jak robia usg to ogladasz wszystko przed soba na tv.., ze szaleja masakrycznie, a ja nic nie czuje..kopia sie, zderzaja i odpychaja od siebie, a ja...nic:-D

wiec nie martw sie sloneczko:-)



Ania z zielonego wzgorza, na polsacie, czuje ze wrocilam mentalnie do dziecinstwa, ale fajnie:-D
 
Hej dziewczyny:-)Ja gdy miałam robione usg genetyczne w 13 tygodniu ginekolog wyrażnie zobaczyła między nóżkami Mojego maleństwa coś ala "siusiak":tak: i powiedziała,żeby się nie nastawiać ale z jej doświadczenia wynika że wygląda na to,że będzie chłopiec.Czy sądzicie,że jest duża szansa,że taka diagnoza to za wcześnie i czy może być pomyłka?Jeśli byłoby ,że w odwrotnej sytuacji łatwiej o pomyłke ale jeśli już coś zauważyła to chyba bardzo prawdopodobne ,że będzie chłop?:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam was mroźnie i śnieżnie ;-)

Dziś ja miałam ciekawy sen: śniło mi się, że mój Tata podpalił mieszkanie, w którym byłam ja i pies.
No cóż...zwalam winę na hormony i odcinek Dextera, który wczoraj oglądaliśmy:dry:

A co do ruchów, to ja jestem na tym samym etapie, co Ty, Sun7 (druga ciąża) i ruchy czuję bardzo dziwnie.
Czasem przez 2 dni nic, albo tylko lekkie łaskotanie. Trzy czy cztery razy czułam porządne wiercenie się.
Tylko, że ja mam na brzuchu spore zapasy "tkanki mało ozdobnej":dry:
Oczywiście również się martwię i już nie mogę się doczekać usg w sobotę:baffled:
 
Ja jeszcze nie wiem, czy przed świętami będę spędzała czas w kuchni. Jedziemy do rodziców, więc tam się posilimy, a jak znam życie, to dostaniemy jedzonko do domu :-D

Beniaczek wszystko pewnie okaże się na następnym usg. Kinga też bardzo szybko wiedziała, że chłopiec będzie i siusiak nie odpadł :-D

Kaja ty po prostu gruboskórna jesteś :-D
A kiedy masz kolejne usg?
 
Ja jeszcze nie wiem, czy przed świętami będę spędzała czas w kuchni. Jedziemy do rodziców, więc tam się posilimy, a jak znam życie, to dostaniemy jedzonko do domu :-D

Beniaczek wszystko pewnie okaże się na następnym usg. Kinga też bardzo szybko wiedziała, że chłopiec będzie i siusiak nie odpadł :-D

Kaja ty po prostu gruboskórna jesteś :-D
A kiedy masz kolejne usg?

ahahahahaha:szok::-D:-D sie znamy nie od dzies:-D

w piatek..
ciekawe co mi tam wywroza:-D
 
Fiołkowa, mnie się śniło, że mi jakiś chłop zastrzelił psa. Jeśli oglądasz Dextera, wyobraź sobie, co z nim zrobiłam we śnie :wściekła/y:

KAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pytałam o Twój lot i krótką szyjkę, obraziłaś się, czy jak? :-)
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem, czy przed świętami będę spędzała czas w kuchni. Jedziemy do rodziców, więc tam się posilimy, a jak znam życie, to dostaniemy jedzonko do domu :-D

Beniaczek wszystko pewnie okaże się na następnym usg. Kinga też bardzo szybko wiedziała, że chłopiec będzie i siusiak nie odpadł :-D

Kaja ty po prostu gruboskórna jesteś :-D
A kiedy masz kolejne usg?
Zapominajka bo moj jest bezwstydnik ,,,,,,to po tatusiu ma :-D
Witam sie niedzielnie ,,,,
Mam pytania czy mialyscie przy badaniu moczu bakterie? ,,,,bo mam stresika ze cos nie tak jest dostalam antybiotyk i zobaczymy czy pomoze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry