reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
citrus wyobrażam sobie:ninja2:;-)

Kinga28 mi wyszły bakterie i leukocyty, ale łykałam tylko Urinal Intensiv i jutro mam odebrać wyniki kolejnego badania - jak nie będzie poprawy, to pewnie też dostanę antybiotyk (oby nie).
Widzę, że to bardzo częsta przypadłość w ciąży:dry:
 
Kinga28 ja bakterie mam od początku ciąży i piłam hektolitry soku z żurawiny ( swoją drogą fujj taki kwaśny że miód nie dawał rady ) niestety nic nie pomagał. I tak żyję z tymi bakteriami :/ teraz to nie groźne ważne zeby pod koniec ciąży ich nie było by dziecko się z infekcją nie urodziło
 
Fiołkowa, mnie się śniło, że mi jakiś chłop zastrzelił psa. Jeśli oglądasz Dextera, wyobraź sobie, co z nim zrobiłam we śnie :wściekła/y:

KAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pytałam o Twój lot i krótką szyjkę, obraziłaś się, czy jak? :-)


KWIATUSZKU:-D na Ciebie:szok::-D???
musialam cos ominac po prostu, co sie pytalas, zaraz Ci odpowiem, przytocz raz jeszcze:-D


dobra, znalazlam! poki co nic nie mowili , ze nie...pojde w piatek na usg to ocenia co i jak...niech mnie szyja, bo ja musze leciec..
 
Ostatnia edycja:
kurcze, ta ginekolog mi mowila ze nie, a moj kolega ginekolog mowi, ze u nich tak..
tylko on w göteborgu, 1000 km stad...'
takze nie wiem :dry:
 
Zapominajka, zapraszam do nas. Dziś termometr 30 stopni pokazywał.Aż wierzyć sie nie chce:-)

A tak w ogóle to witam wszystkich!

Nowa koleżanka pytala czy czyjemus dzidkowi siusiak 'odpadl'. Otóż mojemu najprawdopodobniej tak. Jak byłam w 13 tygodniu, lekarka coś tam widziała miedzy nogami, a jak poszłam już w 17, to powiedziała,ze na 90% dziewczynka.

Wczoraj ciuchy po młodym segregowalam i nie mogłam uwierzyć,ze był kiedyś taki mały:-) Podzielilam na 2 kartony (chlopiec i unisex)i po następnym USG jesli potwierdzi płeć bede sprzedawać wszystkie chlopiece śliczne laszki. Tak mi niektorych żal...Mąż strzelił focha, bo on chce wiecej dzieci,a ja już mówię stop.
 
reklama
Do góry