reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej mamuski jestem tu nowa aktualnie jestem w 10 tyg :) mieszkam w uk tak wiec nie miałam jeszcze scanu pierwsza wizytę z położona mam na czwartek i mam nadzieję że odrazu da mi skierowanie na pierwszy scan nie mogę się doczekać a z drugiej strony trochę sie denerwuje pozdrowienia mamuski:)
 
reklama
Zuzia u mnie to bylo od poczatku wiadomo ze cos jest nie tak bo na ust ciaza byla mlodsza niż powinna np powinnam być w 8tyg a bylam w 5 tyg i lekarz caly czas mi mowil ze ciaza moze być obumarla itp a poza tym moze głupio to zabrzmi ale wierze w sny i za nim zaszlam w ciaze to snilo mi sie ze leciał bocian a za nim czarny bocian wiec jakos podświadomie czułam ze cos bedzie nie tak ... A suwaczki mozesz wejść w goole wpisac suwaczki ciążowe później skopiować bb code wejść w panel użytkownika i tak wybrac edytuj sygnaturę czy jakos tak to się nazywa :)
 
Kameleonleon i Aga194 -jesteśmy w tym samym terminie mniej więcej ;-) wczoraj zaczęłam 10 tydzień i był to chyba najtrudniejszy dzień dotychczasowej ciąży, wieczór był tak ochydny, że oświadczyłam iż porodu nie dożyję :-( cyce jak silikonowe bolą, żołądek w gardle, do towarzystwa się nie nadaję i siku co 1,5 h
 
olciaaa nie wiem co mam napisać. Przykro mi bardzo. Mocno ściskam za Ciebie kciuki zeby teraz kolejne starania zakończyły się sukcesem. Wiem, ze będzie dobrze!!!
 
Witajcie Drogie Mamy,
Wszystkim Wam życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda przywędrowałam do Was z zupełnie innej grupy, ale mam dla Was coś co może Was zainteresować.
Mam do sprzedania bardzo ładny, nietuzinkowy wózek po córce, w idealnym stanie, 2w1 z adapterami do fotelików. Jeżeli któraś z Was nie ma jeszcze wózka dla swojego maluszka to zapraszam zainteresowane Panie na stronę allegro: Wózek 2w1 gondola i spacerówka + dodatki MUTSY IGO (5683151529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pozdrawiam
Mama_magda
 
U mnie jeśli chodzi o objawy to piersi wielkie jak nigdy bola juz troszke mniej, mdlości - kto mówił że to poranne mdłości są??? u mnie od polódnia do wieczora ale nie wymiotuję. I ciagle śpiąca i zmęczona , a w nocy się budze na siku i potworne ssanie w żołądku i muszę coś zjeść.
Idę dziś na posiew i progersteron zrobic, ale czekaja jeszcze wszystkie cytomegalie rozyczki i toxoplazmozy - robilyscie juz?
 
Ja nie wiem jak ja dojadę na badania jak to ma buc na czczo. Jesli nie zjem czegoś od razu jak wstanę to inaczej wymiotuje. A do labolatorium mam prawie godzinę drogi. Do wizyty mam jeszcze trochę czasu i może te mdłości przejdą, ale trochę wątpię.
 
Kameleonleon ja robiłam już badania tylko chyba trochę inny zestaw: morfologia, mocz, grupa krwi, toxo, wzw typu b i c i hiv wszysto za jednym razem :-) strasznie mnie męczy niechęć do wszystkiego i zastanawiam się czy tylko ja tak mam :-( Wiem że powinnam się cieszyć a zamiat tego myślę jak zmieni się całe moje życie. Tak mi wszystko śmierdzi, że z trudem zabieram się za jakiekolwiek porządki więc mój domek nie wygląda za dobrze a zawsze miałam obsesję na punkcie czystości :-D
 
reklama
Ala_25 u mnie to samo. Normalnie żyć mi się nie chcę, niechęć do wszystkiego ,zero radości a przecież powinno być odwrotnie !!oby juz był drugi trymestr. Dziewczyny jak to wygląda z badaniami ? Idzie się do laboratorium i oni już sami wszystko wiedzą ? Czy jak
 
Do góry