reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Za to u mnie brak:

- winka, piwka
- seksu niby zakazu nie mamy ale jakoś tak czujemy stresik, może później się odważymy :D
- samodzielności w przenoszeniu, dźwiganiu
- ciuchów w rozm 38 :D
- ii poniekąd pracy.

Ale tak jak Gosia pisze, będę tęsknić za brzuszkiem, świadomością, że dzidziuś jest pod serduchem, za tymi ruchami bo są niesamowite :) ahh.

No nic pora się szykować, mamuśka idzie zrobić się na bóstwo :D :D

Miłego dnia dziewczyny! :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) moja noc dziś koszmarna :( spać nie umiałam można powiedzieć że jak uslam to spałam tak ze wszystko słyszałam do tego wstawalam do wc co godz jak juz mi się uslo po 5 to o 6 30 wstałam bo śniło mi się ze babcia mi zmarła ...normalnie szok
A mi brakuje :
sexu!!!! Mam taką ochotę a brzuch przeszkadza
Sportu - dziś z chęcią zagrałam bym w siatkówkę czy w piłkę nożną
Normalnego poruszania się !!!

Dziś zapowiada się pogoda bez słońca ale oby nie padało :p córka w przedszkolu mąż w pracy a ja zjadłam śniadanie i oglądam tv :D
miłego dnia ;)
 
No i po ktg moja córcia jest uparta najpierw tak się wierciła ze polozna nie mogla jej złapać a na wykresie nie wyszedł ani jeden nawet najmniejszy Skórcz. Następne ktg za tydzień o ile nie urodzę wczesniej..
 
Witam i ja. U mnie dzisiaj nocka przespana elegancko i w szoku byłam, że zgagi nie miałam, bo mąż zapodał na kolacje hamburgersy.. mimo, że bałam się zgagi to nie umiałam sie opanować ale na szczęście obeszło się bez.

Co do listy tego za czym tęsknie:
* seks (mimo braku zakazu podobnie jak u Sylwii konkretów brak od stycznia, bo pierw mąż się bał a teraz oboje nie chcemy ryzykować)
* smakowe piwko typu Reds
* pełna swoboda ruchów

Ale nie narzekam, falujący brzusio i odczuwanie ruchów małej to przyjemna część ciąży, niektóre dolegliwości typu zgagi czy bólu pleców są dokuczające owszem, ale myslę że podobnie jak niektóre z Was będę tęsknić za ciążą ;) po porodzie już nie będzie takiego luzu i polegiwania o której się chce :p ale z drugiej strony już sie nie mogę doczekać tej naszej małej panienki :)

Ładnie rozpoczęte rozpakowywanie widze się chwilowo wstrzymało :p

Tirli mały uparciuszek jeszcze chce siedzieć tam gdzie jej dobrze :)
 
Hej :) fajny temat się rozwinął :)

Dziewczyny z zakazem współżycia, które mają donoszona ciaze- dlaczego nie macie jeszcze zgody na seks?
Ja tu odliczam dni do 37 tyg i Miałam nadzieję, że przed pologiem jeszcze nadrobimy zaległości ;) a tu widzę, że nie koniecznie :/
 
reklama
Do góry