reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
:D Hej dziewczyny łączę się z wami w bólu :)
Właśnie miałam zapytać czy wasze maluchy też się już tak rozpychają. Wczoraj czekając na ktg myślałam, że oszaleje bo mała nie lubi jak tak normalnie siedzę, muszę na wpół leżeć bo inaczej chyba ma mało miejsca. A w ogóle od kilku dni mnie mdli i boli żołądek, mam wrażenie, że o wiele mniej jem czyżby to już niedługo??? :-) :):-) :):-) :)
W każdym bądź razie wszystko już czeka tylko na imię się nie mogę zdecydować :-( :(
 
Ja tez o wynajmie :)

Sylwia.ka jak to 500 zl już z odstępnym dla właściciela?

Ja mam 47m2. Czynsz 250 zl, gaz 100 zl, prad 180 zl, no i kredyt na mieszkanie co miesiąc :)

Plucik a odstępne?

Itucha a oplata za remonty, ścieki, części wspólne, odśnieżanie i czystość? Jak nie ma czynszu to kto za to placi?

u mnie jest inna sytuacja bo to mieszkanie dostali dziadki po wojnie wiec kupe lat temu... dostali bo ich kamienice wyburzali... a teraz ten wlasciciel trzyma nam taki czynsz w okolicy 500zl... ale juz za inne mieszkania jest wiecej. tzn on wynajmuje pokoje w innych i z tego co wiem to Ci studenci placa 500-600 za pokoj + rachunki... my mamy 72m/kw. ale pokoje 2 tylko i duze. jeden 20m a drugi 16 czy jakos tak.
 
To ja z innej bajki mam poważne pytanie - może ktoś analizował różnicę
kupić misia szumisia czy przytulankę cloud b?
 
To ja z innej bajki mam poważne pytanie - może ktoś analizował różnicę
kupić misia szumisia czy przytulankę cloud b?
Szumiś tylko szumi a te przytulanki z tego co widzę mają różne opcje. Melodyjki, światełka itp. Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam o nich.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 400zł czynsz 100 światło i 250 odstępne :D nie ma złe bo moi znajomi płacą więcej tzn więcej odstępnego bo czynsz tez mniej więcej 400zł w zależności tez ile osób mieszka bo wtedy automatycznie woda śmieci itd idą zwyz
 
Z tym wynajmowaniem to wszystko zależy na jakich warunkach.. Bo przecież jak wynajmujecie od spółdzielni to żadnych odstepnyxh co miesiąc nie płacicie... Czasem tez komuś zależy nad opieka nad mieszkaniem i prosi tylko o pokrycie kosztów...
Dziewczyny czy na bolące plecy można przykleić plaster rozgrzewający? Bo żeli typu voltaren czy inny vick raczej nie bardzo...? Polozna mi dzisiaj zaleciła spacer i ruch.. I tak przez ostatni tydzien bolał mniej krzyż po prawej stronie i promieniował w prawa nogę... Po zaczerpnięciu ruchu i świeżego powierza bolą mnie praktycznie całe plecy i w dół przez tyłek aż do ud... :/
 
Itucha ale fajna gmina że płaci za takie rzeczy. A remont to mi chodzi o klatkę schodową, malowanie elewacji, barierka przy wejściu itp.

Sylwia.ka 72 m2 to się możecie w chowanego bawić ;)

Moze w Krakowie jest inaczej poprostu niż w innych miastach. U nas sie placi czynsz - w tym odśnieżanie, remonty części wspólnych, wodę, ścieki, śmieci. Do tego osobno prąd, gaz i do tego odstępne jeśli sie wynajmuje- kawalerka zazwyczaj 1000 - 1500 zl, 2 pokoje 1500-1800 zl
 
reklama
Do góry