reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja cały czas zapuszczam włosy, a ciągle mam krótkie!! To chyba też przez to że moja mama jest fryzjerką i w pewnym momencie mojego zapuszczania mówię do Niej: obcinaj!!!
@kasia0121 ten balejaż na zdjęciu super!
@Madziołek. Szkoda tego Twojego Maluszka. Oby już go nóżka niebolała.
@mamamiłka u nas "co łaska" ale mniej niż 100 się nie daje.
@Jahjahbob mnie teraz też teraz strasznie wychodzą włosy. Po porodzie to normalne podobno.!
 
reklama
U nas w kosciele byl normalny cennik! Wedlug cennika chrzest wychodzil po 70 zl i tyle dalismy. Wygodnie i nikt nie zastanawia sie czy dal wystarczająco. Dzis wielki dzien:-) trzymajcie kciuki zeby nie bylo placzu w kosciele:-)
 
Ja tez trzymam kciuki[emoji4] dzieki dziewczyny to juz chociaz wiem na ile mam sie szykowac[emoji57]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chrzest super:-) Natalka byla tak grzeczniutka, w kosciele przez pol mszy siedziala na kolanach i rozgladala sie ciekawsko wokol, a po potem ukolysalam ja i zasnela! Obudzila sie potem podczas obiadu i byla najslodszym dzieckiem na swiecie, usmiechala sie do wszystkich, potem nakarmilam ja z butli i siedzielismy dalej. Pozniej przeszlismy do domu, gdzie zaliczyla turbodrzemke i znowu super dziecko. A wieczorem zasnela kolo 22 i spala do 4.30, wlasnie sie karmimy. Takze ulga, ze wyszlo fajnie.
W ogole bylo milo.
Zaliczyla jedna kupe w kreacji do chrztu, ale na szczescie pampers wytrzymal i wszystko zostalo w pampersie:-)
Dziewczyny jak robicie ten soczek z marchewki?
My mamy we wtorek 3 miesiace i zastanawiam sie nad wprowadzeniem. No i ile go podawalyscie na poczatek?
 
Jahjahbob Super,że wszystko się udało :).Pierwszy raz robiłam wczoraj soczek,sparzoną marchewkę (najlepiej karotkę) wrzuciłam do malaksera można też zetrzeć na tarce później trzeba odcisnąć sok(ja to robię tak:na metalowe sitko wrzucam te wiórki z marchewki i ugniatam łyżeczką)niestety marchewka była za sucha i nie chciała puścić soku,więc dolałam do niej troszeczkę wrzątku(nie wiem czy dobrze zrobiłam) i wtedy udało mi się odcisnąć.Daliśmy Aleksowi 2 łyżeczki takie mniejsze dla dzieci.Pediatra nam mówił żeby zwiększać stopniowo do 50ml.
 
reklama
@Jahjahbob to super, że wszystko się udało:-)
@-Nika-mój syn też miał podcinane wędzidełko i górne i dolne ale dopiero w wieku 6 i 8 lat. Dolne bo nie wymwiał wszystkich głosek a górne bo zęby źle urosły! Nikt wcześniej mi tego nie zlecił. Im wcześniej tym lepiej!! Będzie dobrze!:)
 
Do góry