reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Aaa, Madziolek Ty masz kaczki, ja mam dziki:mad:. Już nie wiem gdzie na spacery chodzić, na naszej trasie nr 1 robią chodnik, a trasa nr 2 opanowana przez dziki. Miałam raz przygodę z dzikiem więc jak widzę tylko że ziemia jest przez nie zryta to unikam tego miejsca, zwłaszcza z dzieckiem.
 
reklama
Kasia jak tam maz? Caly?[emoji1] widze, ze chyba wiekszosc facetow tak ma...
Dzis mielismy pobudki o 23, 2, 4, 6 no i o dziwo dopiero wstalam a maly jeszcze spi[emoji57], wiec mam chwile zeby sie napic kawy i napisac[emoji4]
Madziolek fajnie ze macie taka okolice jest gdzie wyjsc z dzieckiem, tylko faktycznie ten facet to chyba z byka spadl[emoji50]. Jak mozna cos takiego robic... Masakra ludzie sa okropni[emoji33].
Moj synek fajnie reaguje na inne maluchy, az milo popatrzec jak gadaja w swoim jezyku[emoji5]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka trochę tych pobudek mieliście. To były na karmienie? Szybko później zasypiał?
Mąż żyje, jeszcze trochę ma rzeczy do zrobienia w naszym domu, więc mu darowałam. A jak chce łazanki to dałam mu 3 propozycje:
1. Niech mamusia mu zrobi
2. Niech sobie sam zrobi
3. Niech zajmie się Filipem, to będę tak dobra i zrobię te łazanki.
Na żadną z propozycji się nie zdecydował więc łazanki odeszły w siną dal, będzie jadł to co zrobię i na co mi czasu starczy. Dzisiaj pierogi odmrazane (muszę wyczyścić zamrazarke przed świętami )
 
Kasia dwie na karmienie, a tak to sie strasznie krecil, wiercil i jak wstalam do niego to juz na brzuchu lezal sam zaskoczony jak to sie stalo[emoji53]. W miare szybko zasypial ale musial sie przytulic do mnie. Dzis jest strasznie marudny sam nie wie czego chce i strasznie mi ulewa wrecz na odleglosc[emoji27].
No i dobrze trzeba meza trzymac krotko, jak sie nie umial zdecydowac to lazanek jadl nie bedzie[emoji4]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
haha dobrze zrobiłaś Kasia :D
Dziękujemy ślicznie za życzenia :)
Wszechwiedzący jest tylko w samochodzie jako pasażer na szczęście,tak to jesteśmy zgodni :D
@mamamiłka oby Miłek szybko zaczął przesypiać noce,może niech twój M się zajmie małym a ty odeśpij.
@kasia0121 współczuję,ja się boję dzików,na szczęście nigdy żadnego nie spotkałam
 
Dziękuję że popieracie moje metody wychowawcze męża ;) Chociaż na wychowanie to już za późno.

Mamamilka podpisuje się pod słowami Madzi, niech mąż przejmie synka a Ty odpocznij. Co do ulewania to Filip też na takie dni że dużo ulewa, a później nic. Nie wiem od czego to zależy.

Madziolek fajnie że jesteście z mężem zgodni. Ja ze swoim chyba też w miarę, wydaje mi się że on czasami nie zastanowi się zanim coś chlapnie a później nie wie jak to odkręcić a mi nie dużo trzeba żeby wybuchnąć jak jestem zmęczona.

A dzikiem miałam przygodę dwa lata temu jak szłam do pracy. W krzakach słyszałam chrumkanie ale szłam dalej. I jak byłam na wysokości tych krzaków to wyszedł jeden dzik (po drugiej stronie drogi były domy), pobilam chyba wtedy swój rekord życiowy w biegu :-) :) i to w sandalach na obcasie :confused:. Ale dzik mnie nie gonił, może i chciał ale chyba zamurował go mój widok, widok biegnącej pokraki:-) :)
 
Hej dziewczynki[emoji18] no to dzis sie wyspalam ufff, Miłkowi tak sie dobrze spalo ze to ja musialam go obudzic po 4 bo jeszcze chwila i by moje piersi tego nie wytrzymaly. I spalismy wszyscy do 8[emoji4] jakby tego dobrego bylo malo Miłcio zrobil dzis kupe, udalo sie od poniedzialku[emoji57].

@Kasia dawno sie tak nie usmialam, twoja przygoda z dzikiem [emoji23][emoji23][emoji23], sandaly na obcasie byly najlepsze[emoji16]. Kazdy ma swoje leki, ja na przyklad mam zle doswiadczenie z krowami. Kiedys bylam na wakacjach u moich dziadkow, ide sobie droga prowadze rower i nagle z za zakretu wybiega rozwscieczona krowa[emoji50], bylam w takim szoku ze zasmiast wsiasc na rower i uciekac to ja rower pod pache i ile sil w nogach biegne przed siebie. Final byl taki ze krowa mnie wyprzedzila a wszyscy co to widzieli mieli niezly ubaw po za mna oczywiscie. No i od tamtej pory mleko lubie ale za krowami nie przepadam[emoji57]. Milego dnia dziewczynki[emoji18]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pochwale sie jeszcze, dzis mamy mala rocznice[emoji18] rok temu dowiedzielismy sie ze zostaniemy rodzicami[emoji5]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej hej!!
Mam termin teoretycznie na 1.06 ale jednak czerwcówki sa mocno w tyle ;) wiec pozwólcie ze bede częściej do Was wpadać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry