reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczynki dawno tu zaglądałam, ale duzo nowych mamus [emoji1][emoji1][emoji1] Ja też już plus 6 kg a na Początku schudłam trzy, przez wymioty, kurcze niby nie jem dużo ani na słodkie nie mam ochoty jak w poprzedniej ciąży a waga leci do góry [emoji17]
No ale ruchu mam zdecydowanie mniej i to pewnie to, trudno trzrba będzie się za siebie wziąć.
Wczoraj byłam u koleżanki, która chodziła do tego samego gin co ja i cały czas gin mówiła że córka a 3 tyg przed okazał się chłopak. Trochę się zestresowalam bo ja już tyle dziewczecych ciuszków mam, wczoraj nabyłam kolejne w lumpku, mam nadzieję że jednak zostanie dziewczynka [emoji1]
Miłego dnia dziewczynki [emoji1]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z ciekawości można udać się do innego gin. :) Ja mimo, że jestem zadowolona 10.02 jadę do Katowic do innego, w związku z tym, że moja ciąża jest trochę problematyczna... Chcę poznać spojrzenie innego lekarza :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dwóch mówiło, że dziewczynka będzie. Mam nadzieję, że się nie zamieni w chłopca :D też już mam dzoewczyńskie ubranka :)

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Nawet w przypadku jak źle się ustawi (ja tak miałam) można delikatnie go zmusić do zmiany pozycji. ;) na prenatalnych u mnie jak nie da się czegoś uchwycić to gin karze się przespacerowac albo poruszać brzuszkiem :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, też bywacie głodne tak w środku nocy?

Bo ostatnio najchętniej zamieszkałabym w lodówce i tylko siłą woli się do niej nie wprowadzam.
Głodna zaś bywam parszywie. ;)


We wtorek idę do gina i tym samym wejdę w końcu na jakąś wagę. Co mnie przeraża. Po świetach pokazało prawie 54kg, a tyle to ważyłam tylko pod koniec pierwszej ciąży. :D


Na marginesie: dziś moje dziewczę pogoniło kopami kota, który umościł się bezczelnie na moim brzuchu. Panna już pokazuje mu, gdzie jest jego miejsce w stadzie. ;P


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry