reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Mnie dzisiaj głód obudził ok 5. Wypiłam wodę z miodem i cytryna i położyłam się do łóżka... nie mogłam zasnąć... jak wstałam to tak mi słabo się zrobiło... aż mąż na mnie nakrzyczał, że jak chce się jeść to trzeba - przecież nie jesteś sama... Ale już mi lepiej...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaka piękna dziś pogoda, bylam na spacerku rosołek zjadłam i odpoczywam☺, dziewczyny podziwiam ja ostatni posiłek godz 20 -21 czasami się zdarzało ze i zjadłam o 23, zacznę się odchudzać po ciazy , ja jestem weteran diet, ostatnio jak się odchudzałam to -13 kg, a po ciazy dieta lekkostrawna bez fast foodów to szybko poleci
 
Klaudia masz rację, ja podziwiam dziewczyny które się potrafią ograniczyć, Klaudia jak się czujesz, przeszły ci juz te bóle?
mnie zaczęły tak dziwnie bolec palce u dłoni, ciężko mi się je zgina, musze, zapytać lekarza czy to normalne dziewczyny może miasta tak któraś z was
 
Dochodzę do siebie po pobycie w szpitalu. Jakoś się czuje, chociaż bywało lepiej. Tych bóli nie odczuwam już tak, chociaż cały czas się boję że to znów wróci i będzie panika! 9.02 idę do gin, przebada mnie jakoś porządnie, zobaczymy czy nic sie za szybko nie skraca czasem...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakieś pół godziny temu wypiłam tę dyskutowaną wszędzie glukozę.
Bez cytryny, bo zablokowałam dziś funkcje pamięciowe i zapomniałam i tej cytryny właśnie i książki. ;)

Imo - mleczko w tubce jest słodsze po wielokroć (choć smaczniejsze, ale i tu nie ma tragedii, po prostu brak smakowych bonusów).

Najwięcej stresu kosztuje mnie oczekiwanie na kolejne wkłucia. ;D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie stresuj sie ☺ zlap jakas babcie z kolejki tak Ci zajmie czas ze nie zobaczysz kiedy minie oczekiwanie haha ☺

W którym dokładnie jesteś tyg? ja w czwartek mam wizyte i pewnie dostane skierowanie zeby zrobic glukoze bo dopiero zaczynam 24tydz.
 
Dziś zaczęłam 22.
Jutro mam wizytę i gin tak to sobie czasowo obmyśliła.


Dziewczyny w laboratorium szkoliły się najpewniej u lokalnego rzeźnika. :)
Za pierwszym razem im poszło to pobranie średnio.
Chwilę temu w ogóle dwa razy wypadła im igła z mojej żyły (kolejnej zresztą, a mam takie idealne do kłucia ;]).

Za trzecim dam już inną rękę, choć wcześniej pewniej zejdę na zawał. :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry