reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jezu ja to już prawie 7 kg mam na plusie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, ze ani razu nie wymiotowałam w ciąży, nie byłam chora ani nic z tych rzeczy No i jedzenia w ogóle nie ograniczam. Jem dużo, niekoniecznie zdrowo, słodyczy mnóstwo. Ale ja tak zawsze jadłam. Kurde jeszcze minimum 3 kg, bo mała musi osiągnąć jakas wagę do maja No i dodatkowe kg teraz jeszcze szybciej pewnie przybędą... Straszne to :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aśka ja też prawie +7kg! A teraz jeszcze muszę leżeć więc może nie być kolorowo :(

hchygox116m52hb2.png

wnidk6nlehnhe9z6.png
 
Ja byłam w szpitalu 5 dni w 5 miesiącu. Mąż mi jedzenie przywoził bo był co dzień super zdrowy serek topiony w plastrach lub w trójkącie, ewentualnie najtańsza parówka z tortexem...Bez jedzenia dowożonego umarłabym z głodu :)

Czy któraś dziewczyna ma mięśniaka? Bo ja tak i cesarka się szykuje...
 
Mam nadzieję że szybko zleci waga bo my w sierpniu ślub bierzemy :) i chciałabym wrócić do formy :) tylko zaczęliśmy ślub planować to po 3 Msc mała się w brzuszku pojawiła a już zaklepane prawie wszystko a tylko Wam powiem że jesteśmy ze sobą 11 lat :)
 
Ja brałam ślub 27 sierpnia 2016 roku po 7 latach związku więc też nam się nie spieszylo; ) a co do wagi w ciazy,też nie wymiotowalam,ochotę na słodycze mam i niestety obok kfc ciężko mi przejść obojętnie ale muszę dość do sprawności fizycznej do września bo pracuje w wojsku i egzamin z wf trzeba zdać ;)
 
My tez już 7 lat razem, we wrześniu były zaręczyny, ale na ślub konkretnej daty nie ma. Mam nadzieje, ze zdecydujemy sie na lato 2018 :). Bo nie wyobrażam sobie teraz jako narzeczona kolejne 6 lat chodzić po świecie :). Tym bardziej, ze moj P. szybko chce drugie dziecko, a ja zakładam, ze w maju pierwsze, pozniej dochodzę do siebie i formy, po roku ślub i możemy po weselu sie starać o drugie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry