reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czescwww dziewczyny,
dzień zapowiadał się istnie letni, a tu chmury nadciąly nad Racibórz...
My dziś na basenie. Dokładniej to mąż z Amelka, a my z Karolinka na spacerku. Za chwilkę karmienie, potem obiadek i na urodziny szwagra.
Wczoraj zebralam się wreszcie na krzywą cukrową. Czekam swoją kolejkę, wchodzę, mówię, że przyszłam na badanie, a tu klops. Pielęgniarka poinformowała mnie, że bez skierowania, to nie mogą mi zrobić badania... Ja oczywiście nie miałam skierowania, bo nie wiedziałam, że jest konieczne... Niby od dłuższego czasu jest to wymagane, ze względu na to, że niektórzy pacjenci po badaniu coś tam mieli - źle znosili wypicie glukozy.
Więc jednak muszę najpierw iść do gin, a potem na badanie krzywej cukrowej.
@Jetkaa dobra nowina, że mały przybiera na wadze. Oby Oskarek zdał egzamin i będziecie mogli wyjść normalnie do domku ;)
Życzę wam miłej niedzieli :)
 
reklama
Hej
@tysia123 moja ma 6lat i jej z cebulkami lecą włosy a do tego takie szorstkie są mi się wydaję że witamin jej brakuje mało je tylko coś w locie skubnie i twierdzi że najedzona ehh spróbuję z witaminami może pomoże a jak nie to we wrześniu bilans ma i wtedy badania jej porobie.
@basia89 ale slodziak z Bartka.
@Gosiaczek1202 wszystkiego najlepszego z okazji 5rocznicy.
@Jetkaa cały czas trzymam za was kciuki na pewno będzie dobrze już jest bo Oskar przybiera teraz ty musisz być silna dla chłopców im potrzebna zdrowa mama.

Od czwartku nie zaglądałam i trochę czytania miałam. W czwartek mieliśmy szczepienie 6w1 i rota mała strasznie płakała ale później wszystko ok bez gorączki obrzęku itp. W piatek mamy pneumokoki. No i kupiłam małej szumisia trochę późno ale szumienie ją uspokaja.
 
Hej dziewczyny!
na Podbeskidziu pogoda oczywiscie musiała sie popsuć... mam pytanie, od jakiegos czasu czuje pod palcami na skorze małej takie krosteczki to są potówki?? takie malutkie czerwone też jej się pojawiły po wczorajszym dniu w sumie bylo upalnie, może ją przegrzało... sama już nie wiem.
 
Hej
@tysia123 moja ma 6lat i jej z cebulkami lecą włosy a do tego takie szorstkie są mi się wydaję że witamin jej brakuje mało je tylko coś w locie skubnie i twierdzi że najedzona ehh spróbuję z witaminami może pomoże a jak nie to we wrześniu bilans ma i wtedy badania jej porobie.
@basia89 ale slodziak z Bartka.
@Gosiaczek1202 wszystkiego najlepszego z okazji 5rocznicy.
@Jetkaa cały czas trzymam za was kciuki na pewno będzie dobrze już jest bo Oskar przybiera teraz ty musisz być silna dla chłopców im potrzebna zdrowa mama.

Od czwartku nie zaglądałam i trochę czytania miałam. W czwartek mieliśmy szczepienie 6w1 i rota mała strasznie płakała ale później wszystko ok bez gorączki obrzęku itp. W piatek mamy pneumokoki. No i kupiłam małej szumisia trochę późno ale szumienie ją uspokaja.
Ja przez choroby jeszcze nie szczepiłam ale idę teraz w środę i kurcze ni znoszę szczepień :( Szczepię na wszystko bo wiem, że to dobre i ważne, ale zawsze boję się o te moje dzieciaki.
Hej dziewczyny!
na Podbeskidziu pogoda oczywiscie musiała sie popsuć... mam pytanie, od jakiegos czasu czuje pod palcami na skorze małej takie krosteczki to są potówki?? takie malutkie czerwone też jej się pojawiły po wczorajszym dniu w sumie bylo upalnie, może ją przegrzało... sama już nie wiem.
U nas tak wyglądają potówki ale w sumie może to być tysiąc rzeczy ;) dermatolodzy to magicy, wszystkie te zmiany na skórze wyglądają tak samo ;)
 
My idziemy teraz we wtorek na szczepienie. Na razie Tosia była szczepiona tylko w szpitalu i potem na żółtaczkę i rotawirusy. Przez gips nie mozna było podać szczepionek refundowanych, bo są w nogę, a gips nogę zasłania. Teraz idziemy i zobaczymy, czy pediatra zdecyduje podać szczepionki 5w1 w ramię czy jeszcze odczekamy.
 
My jeszcze też nie szczepilismy. Wstępnie byłam umówiona na 31.07 ale teraz dowiedziałam się, że pielęgniarka od szczepień jest na urlopie i wraca 6.08 a my tego dnia wyjeżdżamy więc nie wiem kiedy zaszczepimy..
 
Mam pytanie.. Jak wasze 3 miesięczne dzieciaczki się zachowują?czytam o wzmożonym napięciu mięśniowym i widzę dużo wspólnego z moim Igorem. Przy piersi się często prezy, ostatnio odbija się pietami i wygina do góry ciało, czasem bokiem wygina. Przebieranie to zaczął być koszmar bo wierci się niemiosiernie. Piąstki ma raczej luźne chyba że płacze.sama nie wiem... do tej pory wydawało mi się to nornwlnt proces rozwojowy u dziecka. Na brzuszku podnosi główkę u nóżki Ale się denerwuje i nie lubi tej pozycji.
 
reklama
Do góry