reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej u nas w domu szpital....w czwartek zaczęło się niewinnie a w niedziele rano wylądowaliśmy na swietecznej opiece.medycznej. dzieciaki z kaszlem katarem i gorączka 39 a ja z poteznym bólem ucha ktory chwycil mnie w nocy z piątku na sobote ( ale stwierdzilam ze dzieci wazniejsze i zlekcewazylam). Wynik u dzieci zapalenie oskrzeli a u mnie ostre zapalenie migdałów i ucha. Męża grypa zaczęła rozbierać w niedzielę wieczorem. A dzis byliśmy na kontroli u naszej pediatry bo cos mi nie pasowalo ze Zuza ktora podobno miala bardziej zaawansowane oskrze juz skacze bryka i jest ok, a u Bartka ktory mial jakies lekkie poczatki i wszystko mialo sie zatrzymac jest coraz gorzej. Slaby taki , kaszel az go trzesie i placze. I wiecie co sie okazalo. BARTEK MIAL 3 razy za wysoką dawke antybiotyku zalecona!!!!! Jak pediatra przeczytala zalecenia dla niego to za glowe sie zlapala a ja o malo nie zemndlalam...zreszta wziela namiar na doktora i jeszcze przy nas dostal opr. Jak cos takiego mogl niespelna 10 miesiecznemy dziecku zalecić. Final taki, ze dostal budixon, zminimaliolzowana dawka antybiotyku i kontrola w poniedzialek. A moje ucho jak bolalo tak boli, jak by je cos rozsadzalo od srodka. Dostalam antybiotyk i nie czuje żadnej poprawy. Ide dzis po skierowanie do laryngologa i zobaczymy co ogolna mi przy okazji powie. Byle do lata....
 
reklama
Masakra Anusia, biedny Bartek.
U nas ostatnio za malo antybiotyku przepisala, mial byc do wtorku wieczorem a skonczyl sie w niedziele.
Ech, trzeba chyba samemu sie medycznie doszkolic
 
Hej dziewczyny ...mam pytanko jakie zabawki się u Was sprawdzają tzn u Waszych maluszków oczywiscie :-)
U nas już sterta zabawek rośnie a mały jakoś tak bez entuzjazmu podchodzi do zabawy nimi ...sprawdzaja się tylko książeczki
 
Hej dziewczyny my mamy kontrol w krk w czwartek ciekawa jestem co ptofesor nam powie.. Mam nadzieje ze nas nie zatrzymaja. Maly nadal ma kaszel taki ze az go zatyka.. Nadal inhalacje Oklepywanie i tak w kolko.. Dzis pobił rekord zasnął uwaga uwaga o 8rano!! A nie spal od 20tej... Jestem zmęczona strasznie.. W dzien jak spie to z 2h i to tyle z mojego odespanie bo ck 2h leki i karmienia.. Nie dziala na niego juz nic... Nawet kąpiel..
Dzis kupiliśmy mu plastry elastyczne na te rączki bo znowu zgina.. Oczywiście tym czasowo .. Bo mamy takie zalecenia ze jak zabradzi zgina dawac mu te plasry na 2/3dni potem przerwa 2/3dni i tak przez jakis czas.. Staram sie go rehabilitowac. Ćwiczyć. Starszak chodzi do przedszkola ale kurczę znowu prowokuje wymioty nie mam juz sil.. Staram sie mu dawac rozne jedzenia.. Rano sie bawię i robie mu figurki z jedzenia. Żeby zjadl.. To nie dość ze wymiotuje to nawet nie je :\ ehh
 
@Jetkaa kciuki za kontrolę. A starszak to pewnie ma na tle emocjonalnym :(o_O
Hej dziewczyny ...mam pytanko jakie zabawki się u Was sprawdzają tzn u Waszych maluszków oczywiscie :-)
U nas już sterta zabawek rośnie a mały jakoś tak bez entuzjazmu podchodzi do zabawy nimi ...sprawdzaja się tylko książeczki
Jedno i drugie anty-zabawkowe. Choć Krzysiek jeszcze coś się pobawi, Em w jego wieku wcale. Wolą rzeczy domowe lub jak coś się im wymyśli. Choć Krzysiek uwielbia jej domek dla lalek, kuchenkę. No jeszcze kulodromy lubi. Emilki klockowy i dostał swój- takie drzewko.
 
Mój syn usypia sam w łóżeczku, tzn. trzeba go po pleckach pomasować ;)

U nas remont powoli się kończy. Dzisiaj zamontowali część mebli kuchennych, jutro reszta i szafa w korytarzu ;)
 
Wyczułam guzek u Gabi. W okolicy skroni, na główce dokładnie. W zeszlaą środę byliśmy u pediatry i mamy skierowanie do chirurga i mamy wizytę na początku kwietnia. Pediatra podejrzewa kaszak. Bardzo się martwię. Dopiero po USG czy RTG będzie wiadomo....
 
Mój syn usypia sam w łóżeczku, tzn. trzeba go po pleckach pomasować ;)

U nas remont powoli się kończy. Dzisiaj zamontowali część mebli kuchennych, jutro reszta i szafa w korytarzu ;)
Pochwal się

Wyczułam guzek u Gabi. W okolicy skroni, na główce dokładnie. W zeszlaą środę byliśmy u pediatry i mamy skierowanie do chirurga i mamy wizytę na początku kwietnia. Pediatra podejrzewa kaszak. Bardzo się martwię. Dopiero po USG czy RTG będzie wiadomo....
Spokojnie. Kuzynka ma i mój chrzestny, to nic strasznego :)

@Jetkaa jak kontrola?
 
reklama
Hej kochane, my juz po wizycie. Ogólnie ciezki dzien dzis byl. Ale od początku. Pojechaliśmy z malym na nasz oddzial, lekarze są nim zachwyceni ze przytyl 400g przez 3 tyg:) mowili ze widza zmiane w nim. Ze pulpet sie zrobil:) i co najważniejsze pozwolili mi dawac mu zupki sloiczki do buzi z lyzeczki!!! Nasz piereszy posiłek od PAŹDZIERNIKA!! Jak dostał troszke sliczka to zrobil biedny takie duze oczy.. Byl taki w szoku.. Oczywiście mu dalam malo dzisiaj .po paru dniach dostanie więcej.domaga sie teraz baardzo hehe:) nie umie co prawda ssac ani nic. Ale daje mu z lyzeczki niech ją pomlaska a potem daje smoka żeby to jakoś stymulowac bo nie ma juz odruchu ssania.. Takze dzis kontrol byla udana:) dojechaliśmy do domu a ja zaczelam wymiotować czyms brązowym z czarnym skrzepem:\ bylam w szpitalu od 15tej do 21.30.. Jutro mam miec gastroskopie..wypislam sie bo małego musialam ogarnac... Ale nie ma stanu zapalnego bo pobrali mi krew. Zrobili RTG tam nic zlego nie wyszlo.nie wiadomo skad ta krew..:\ a wystraszyłam sie bo od 15tego roku zycia mam wrzody na dwunastnicy:\
 
Do góry