reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa super wieści. Brawo Ośki! Co do Twoich wymiotów to zaraz na myśl przyszły mi wrzody, przy takim stresie jakim żyjesz pewnie się odnowiły.

U nas w posiewie wyszła ecoli w jednostce dopuszczalnej także moc ok. Mała przez tydzień przybrała 300g więc lekarz zadowolony waży 7,6kg pilnuje posiłków i dopajam mm ładnie nawet pije. Z kupami też poprawa ale nadal dajemy enterol i debridat.
Mam pytanie ile Wasze dzieci wypijają mm mleka i co ile poddajecie jestem zielona w temacie bo obie córy na kp w wieku niemowlęcym???
Jeszcze o coś miała spytać ale zapomniałam.

Katrina1985 jakby u małej coś takiego wykryła chyba bym zawału dostała, mam nadzieję że to nic poważnego.
 
reklama
Agrekaa u nas zabawki są fajne ale te starszej córki czyli Barbie, koniki, karety itp. swoimi zabawi się ale na chwilę. Bardzo lubi siostrzyczkę i garnuszek Fischer Price. Starsza nie lubiła. Co dziecko to co innego.
 
Moj pije mm co 4 h. Rano 210 ml ale to po 12h przerwy. Pozniej kazde po 180ml. Oprocz tego owoce, zupka, chrupki.
Z zabawek lubi to, co halasuje, najbardziej lubi bebnic o siebie miski zwierzakow haha.
I wszystko, absolutnie wszystko laduje w buzi, juz mam obsesje...dzis wyciagalam liscia z placu zabaw. Tak strasznie sie boje, ze cos znajdzie i polknie a corka nieuwazna, u niej w pokoji lego potrafie znalezc na podłodze. Serio, sni mi sie to po nocach.
 
A mój ustawił sobie rytm 120-150ml max i wiecej nie wciśnie.. Dzieki temu nadal mam w nocy pobudki co 4h.. pije o 23, 3, 7 [emoji17][emoji849]
 
Dziewczyny z dzieciaczkami z AZS, w czym myjecie swoje dzieci? mamy przepisane masci, syrop, ale mam problem ze znalezieniem czegos do kapania bez zapachu czy alkoholu w skladzie (od urodzenia mala kapie w aveeno, ale jest perfumowany i chce zmienic)
 
Dziewczyny z dzieciaczkami z AZS, w czym myjecie swoje dzieci? mamy przepisane masci, syrop, ale mam problem ze znalezieniem czegos do kapania bez zapachu czy alkoholu w skladzie (od urodzenia mala kapie w aveeno, ale jest perfumowany i chce zmienic)

Mój starszy syn ma AZS i od dłuższego czasu mam wszystko z serii Latopic. Młodszego zreszta myje w tym samym bo też ma trochę plamek
 
Dziewczyny z dzieciaczkami z AZS, w czym myjecie swoje dzieci? mamy przepisane masci, syrop, ale mam problem ze znalezieniem czegos do kapania bez zapachu czy alkoholu w skladzie (od urodzenia mala kapie w aveeno, ale jest perfumowany i chce zmienic)
Do kąpieli mamy z firmy Allergoff a do smarowania dermedic linou baby.
Jakie maści używacie i syrop???
 
reklama
nknala
Dziewczyny z dzieciaczkami z AZS, w czym myjecie swoje dzieci? mamy przepisane masci, syrop, ale mam problem ze znalezieniem czegos do kapania bez zapachu czy alkoholu w skladzie (od urodzenia mala kapie w aveeno, ale jest perfumowany i chce zmienic)
Stosujemy Ziaja kuracja AZS na zmianę z Emotopic.
 
Do góry