reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jetkaa przykro mi....

Mb91 gratulacje i zdrówka!!!

Co u nas. Już drugi raz od dwóch miesięcy mam zapalenie oskrzeli, mała też pokasluje ale chyba nie groźnie bo osłuchać lekarze się boją. A tak bez zmian czas leci, mała gaduła niesamowitą że straszą świetnie się dogadują. Marzymy tylko o normalności. Moje dzieci od trzech miesięcy nie siedziały w aucie. Zrobiliśmy sobie azyl w ogrodzie i t przesiadujemy jak tylko pogoda pozwala, dziewczyny mają domek wymarzony i tyle u nas
 
Jetka znasz temat? Jakoś tak pomyślałam, że możesz się dziewczynom przydać ze swoją wiedzą i doświadczeniem...

Link do: Wada letalna mojej córeczki....
Tak kiedyś to czytałam jak jeszcze Oskarek żył.w tedy nie mialam czasu by pisać. Więc w sumie może napisze im i nasza historie.

Dzwonią do mnie mamy z Prokocimia i okazuje się że kilkoro dzieci od profesora zmarło :( coś się podziało :( a Troszkę spędziłyśmy czasu z nimi.. Dziś pogrzeb 7letniego Filipka.. Nie roUmiem co to się dzieje.. Matko mi mówiły że w Prokocimiu dzieci umierały sama na OIOmie.. Matki nie mogly być czy ojcowie przez pandemie i odchodzily w samotności.. Cieszę się że mogłam być do ostatniej godziny z Oskarkiem.. Że się z nim pożegnałam.. Że czul mnie gdy odchodził... Że nie był sam :( tak jak tamte aniołki :(
 
reklama
Cześć dziewczyny długo się nie odzywałam za dużo czasu poświęcałam chłopakom.Jetkaaa jak ja ci współczuję .Swoją pierwsze dziecko musiałam urodzić martwe w ósmym miesiącu ciąży byłam wiem co czujesz .Strata dziecka to najgorsze co może być .A teraz ma dwóch synów sześć i dwa latka a teraz się dowiedzialam że jestem w ciąży z trzecim .Jestem w szoku .Mogłam się tego spodziewać skoro nie uważaliśmy .Mam nadzieję że to córcia będzie.Ale bylegy było zdrowe
 
Do góry