reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny..My niestety mamy problem z buzią u synka . Lekarz przez telefon stwierdził ,że to alergia na słońce . Plamy na buzi są czerwone , mega przesuszone i robią się takie strupy. Problem jest większy po nocy . Nie wiem co mam robić . Nie wychodzimy i niby jest lepiej ale to chyba nie jest przyczyną ...może poradzicie czym to smarować...Zobacz załącznik 1109334
Spróbuj olejek z Lullalove ze słodkich migdałów. U nas bardzo ładnie działa, natłuszcza ale tak delikatnie i krostki jak już wychodzą to w miarę szybko znikają. Drogi nie jest, a wydajny i działa. Jak nie poskutkuje u małego to sama zużyjesz. :)


@Katerina1985 Zuzanna niewiele mówi. Bardzo dużo po swojemu, ale żeby już składać zdania to chyba u nas daleka droga jeszcze ;P Super, że Twoja już całymi zdaniami opowiada! Na bank jest łatwiej :D

My na urodziny kupujemy hulajnogę tę Highwaykick. Zuza ma rowerek ale jakoś go nie lubi.
 
reklama
Ja się łudziłam, że do porodu odpieluchuje .. pffff...w marzeniach chyba🙄 Poród za sekund pięć, a Zuza jak u Waszych dzieci - woła "siii" jak robi w pieluchę już. Nocnik czy nakładka na wc - ryk. Także ja czekam do wakacji.
 
Wszystkim naszym majowym dzieciaczkom życzę dużo zdrówka i radości. My już 21 maja dwa latka. Nie wieże , pamiętam wczoraj leżałam w szpitalu.... A tu już dwa lata
 
Wszystkim naszym majowym dzieciaczkom życzę dużo zdrówka i radości. My już 21 maja dwa latka. Nie wieże , pamiętam wczoraj leżałam w szpitalu.... A tu już dwa lata
Wzajemnie! 🥰 Zuzka też z 21 maja 😁

Dziewczyny coś sprawdzonego na rozwiniecie akcji? Dramat, meczy mnie już od jakiegoś czasu,a nic dalej nie idzie... 😒 Słyszałam teorie, że drugi poród łatwiejszy ale chyba u mnie się nie sprawdza 🤦🏻‍♀️
 
Co tam u Was dziewczyny? Ja w tej chwili piję na spokojnie kawę i podjadam biszkopty córci, która ucięła sobie drzemkę po spacerze. Jak Wasze nastroje w związku z koronawirusem? Dalej boicie się tak samo mocno?
 
reklama
Na przyspieszona akcje podobno seksik działa [emoji3], drugi łatwiejszy, moja znajoma w 2 h urodziła, ale to pewnie zależy. chodzę do pracy co drugi dzień i cwiczę z kolakowska codziennie i mam nadzieję że moja waga nie pójdzie w górę. Dziewczyny które wróciły donoracy korzystacie z tego prawa o nie robieniu nadgodzin jak się ma dziecko do 4 r.z? Nie robią Wam problemów?
 
Do góry