reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dokladnie @Maluta 🙂
Na wczorajszej wizycie i Ja i moja ginekolog byłyśmy pewne, ze jest ciąża pozamaciczna i juz mialam naszykowane skierowanie do szpitala. Beta to w ogole byla tragiczna, przyrost praktycznie żaden. A zamiast pozamacicznej to ukazały sie piękne, TRZY pęcherzyki. Także medycyna swoje, a natura ludzka swoje. Tak jak dowiedziałam sie, ze przez nieregularne cykle moglam miec dwie owulacje w jednym miesiacu i dwa razy mogło dojść do zapłodnienia, dlatego teraz dopiero pokazał sie trzeci pęcherzyk. W ciąży nigdy nic nie wiadomo. A dopoki nic sie nie dzieje to glowa do gory! Trzymam mocno kciuki. 🥰
A w ogóle jak samopoczucie z wizją trójki?
 
reklama
Dzień dobry:) dziś w nocy obudziły mnie moje piersi niesamowitym bólem , po chwili przeszło i zasnęłam 😅 cieszy mnie to bo chyba prog jest na dobrym poziomie hehe

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ! I czekam na info i zdjęcia 😍
 
Cześć dziewczyny, dołączam do majowych mam, choć jeszcze z przerażeniem w oczach, bo choć chcialam to jakoś nie myślałam że uda się w pierwszym cyklu mając na stanie juz tylko jeden jajnik. To bedzie moje trzecie dziecko, mam dwóch synów w wieku 9 i 4 lata. Liczę oczywiście na córeczkę. Termin porodu według om to 23 maja. Wszystkim Wam gratuluję!
 
Cześć dziewczyny, dołączam do majowych mam, choć jeszcze z przerażeniem w oczach, bo choć chcialam to jakoś nie myślałam że uda się w pierwszym cyklu mając na stanie juz tylko jeden jajnik. To bedzie moje trzecie dziecko, mam dwóch synów w wieku 9 i 4 lata. Liczę oczywiście na córeczkę. Termin porodu według om to 23 maja. Wszystkim Wam gratuluję!
Witaj. Ja w tym samym szoku,że za pierwszym razem się udało.
 
A w ogóle jak samopoczucie z wizją trójki?

Na pewno wielki szok dla wszystkich. Mąż nie mógł uwierzyć. 😀 ogólnie to śmiać mi się chce z tej sytuacji, No bo jak to trojaczki? Cieszymy się potrójnie, ale z tylu glowy tez mam troche obawy, bo dopiero sie przeprowadziliśmy do innego miasta, a teraz bedzie trzeba znowu szukac czegos większego. Mieszkanie, większy samochod, pampersy, mleko, wszystko x3. To jest ogrom pieniedzy, ale damy radę. Wiem tez, ze jeszcze nic nie jest pewne, bo jeszcze moze byc tak, ze z trójki bedzie sie rozwijać i zostanie np. tylko jedno.
W kazdym badz razie na chwile obecna jest szok, radość i strach jednocześnie. Powiedzialam tylko mężowi, zeby lepiej na dupie siedział, bo jak rozwód wezme, to bedzie pracował tylko na alimenty. 😂
 
reklama
Na pewno wielki szok dla wszystkich. Mąż nie mógł uwierzyć. 😀 ogólnie to śmiać mi się chce z tej sytuacji, No bo jak to trojaczki? Cieszymy się potrójnie, ale z tylu glowy tez mam troche obawy, bo dopiero sie przeprowadziliśmy do innego miasta, a teraz bedzie trzeba znowu szukac czegos większego. Mieszkanie, większy samochod, pampersy, mleko, wszystko x3. To jest ogrom pieniedzy, ale damy radę. Wiem tez, ze jeszcze nic nie jest pewne, bo jeszcze moze byc tak, ze z trójki bedzie sie rozwijać i zostanie np. tylko jedno.
W kazdym badz razie na chwile obecna jest szok, radość i strach jednocześnie. Powiedzialam tylko mężowi, zeby lepiej na dupie siedział, bo jak rozwód wezme, to bedzie pracował tylko na alimenty. 😂
Przypomnij mi,macie dzieci już?
 
Do góry