reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Teraz moja kumpela miała 3 cięcie właśnie i musi uważać zeby nie nosić 2 latki która chce ciągle do mamy bo może jej wszystko popękać ze po 3 cesarce to już niebezpiecznie bardzo. Ja też miałam cesarkę, ogólnie w pierwszej ciąży byłam nastawiona bardzo na poród naturalny, nie chciałam cesarki ale byłam 5 dni po terminie i miałam juz wody poniżej normy i lekarz powiedział że musi być cesarka, bo jestem zamknięta na 4 spusty, żadnych skurczy a teraz sama nie wiem czy już iść w cesarkę bo wiem z czym to się je, czy jeśli coś się zacznie samemu rodzic naturalnie hmmm mam na szczęście dużo czasu do namysłu hehe
 
Teraz moja kumpela miała 3 cięcie właśnie i musi uważać zeby nie nosić 2 latki która chce ciągle do mamy bo może jej wszystko popękać ze po 3 cesarce to już niebezpiecznie bardzo. Ja też miałam cesarkę, ogólnie w pierwszej ciąży byłam nastawiona bardzo na poród naturalny, nie chciałam cesarki ale byłam 5 dni po terminie i miałam juz wody poniżej normy i lekarz powiedział że musi być cesarka, bo jestem zamknięta na 4 spusty, żadnych skurczy a teraz sama nie wiem czy już iść w cesarkę bo wiem z czym to się je, czy jeśli coś się zacznie samemu rodzic naturalnie hmmm mam na szczęście dużo czasu do namysłu hehe

ja próbowałam naturalnie, miałam wywoływany 3 dni przed terminem a skończyło się cc bo nie było postępu od 5 cm🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny ja też po cieciu 😌 obawiam się drugiej cesarki, ale chyba wolę to niż poród naturalny. Mialam poród wywoływany, rodzilam 7 godzin, wymeczyli mnie straaaasznie. Córce spadło tętno i nagła cesarka, owinela się pępowina mała wariatka 😉 teraz boję się próbować naturalnie...
 
reklama
Do góry