reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Twój wynik brzmi super, nie masz się czym tu przejmować :) Ja napisałam o moim 2.2mm tylko dlatego, ze ta ciąża była no idealna, to był jedyny pomiar, który nie był idealny, ale dalej był dobry :) Plus nifty wyszło tez dobrze, więc NT leciutko po wyższej stronie nic nie znaczył :) Ja mam chyba lekki syndrom szukania problemu po stronie zarodka, żeby nie przyznać się sama sobie, ze to ta moja krew była powodem straty. Ale wciąż wole mieć diagnozę, jaka by ona nie była, niż się tyko domyślać. Niepotrzebnie Was stresuje!
Wiesz ja sama sobie dałam w myślach kopa wczoraj i mówię ze skoro nie miał zastrzeżeń to nie miał i kropka ! Czytałam wiele opinii na jego temat m. In pomagał dziewczynom których inni skazywali na in vitro i maja teraz dzieci zdrowe, wiec przecież musi być fair wobec pacjentek. I normy tez znam. Ale jestem panikara no cóż poradzę 😂🙈
A najlepszy kwiatek dzisiaj - dzwonię na kolejna wizytę, a Pani w rejestracji mi mówi ze nie ma już terminów na listopad 🙄 jestem na liście rezerwowej jako 7 🙈 po świecie zadzwonię do niego osobiście i się zapytam co z tym fantem zrobić 😕
 
reklama
Tylko nie bardzo rozumiem po co łzy przed "kamerą"? Pod ich wpływem komisja ma zmienić zdanie?

No nie zdała egzaminu spec, zdarza się, nie trafiła w pytania, może za mało się przyłożyła, może akurat trafiła na pytania z dziedziny którą olała, bo interesują ją inne - może podejść drugi raz... Łzy za dużo nie pomogą.
To jej profil prywatny więc tak naprawdę może publikować co chce A obserwowanie jej nie jest wymogiem, tam wchodzi ten kto chce i ona musi ich zaakceptować. Swoją drogą nie pierwszy raz nie ukrywa emocji w jakiejś sprawie.
 
Hej . U mnie 11 +3 . Czekam na wizytę 8 ! Jak na zbawienie. Mimo że czuje że jest ok wciąż spokoju nie dają mi myśli czy mam jedno dzieciątko czy dwoje. Tamten lekarz tak mi zrysował głowę. Mógł nic nie mówić... No ale czekamy <3
Czuje się już dużo lepiej Choć mam chore zatoki . Powinnam sprzątać ale korzystam z tego ,że córki śpią i leżę:) .
 
O ja a u nas się zaczyna... Właśnie dostałam wiadomość na Librus że przyszły tydzień jest zdalne nauczanie 😢
No niestety, dzisiaj ponad 9300 przypadków. Będzie coraz gorzej jak się ludzie nie zaczną szczepić😔 Mój bratanek już jedną kwarantannę ma za sobą i ciekawa jestem czy niebawem im też zdalne nie wjedzie bo co chwila coś się dzieje w szkole.
 
Kolejna wizyta u mojego gina za miesiąc, zastanawiam się, czy nie isc gdzieś prywatnie żeby lekarz porobił mi fajne zdjęcia 3d/4d .. Jak myślicie, jak pójdę do innego tak po prostu na zwykle usg, żeby porobił mi foty to nic nie będzie gadał?? Nie wiem czy tak się robi? Zawsze chodziłam do jednego gina a teraz jeszcze bym gdzieś poszła, zwłaszcza, że jestem ciekawa tej płci 😅 i nie mam jakoś dużo zdjęć...
Ja chodziłam w poprzedniej ciąży tak czasem, po prostu umawiałam się na usg tyle. Nic lekarze nie mówili.
 
reklama
Wiesz ja sama sobie dałam w myślach kopa wczoraj i mówię ze skoro nie miał zastrzeżeń to nie miał i kropka ! Czytałam wiele opinii na jego temat m. In pomagał dziewczynom których inni skazywali na in vitro i maja teraz dzieci zdrowe, wiec przecież musi być fair wobec pacjentek. I normy tez znam. Ale jestem panikara no cóż poradzę 😂🙈
A najlepszy kwiatek dzisiaj - dzwonię na kolejna wizytę, a Pani w rejestracji mi mówi ze nie ma już terminów na listopad 🙄 jestem na liście rezerwowej jako 7 🙈 po świecie zadzwonię do niego osobiście i się zapytam co z tym fantem zrobić 😕
Ja też za bardzo analizuje, z córka blisko 95 było teraz bliżej 5 i to i to nie się nie podoba ,a jest ok
 
Do góry