reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
my już też rozpakowane od poniedziałku, niestety pobyt się przedłuża, miałyśmy wyjść w czwartek ale jest wysoka bilirubina i prawdopodobnie do soboty będziemy na oddziale...fizycznie doszłam do siebie po cc ale na psychicznie jeden wielki chodzący smutek no mała zabierają na 3 godziny i wraca tylko na karmienie...i tęskno za domem, w domu szybciej dochodzi się do siebie
 
Dołujecie mnie dziewczyny 🤣 wszyscy wokół rodzą. Mam nadzieję że z każdym dzieciaczkiem i mamusią jest wszystko ok! Życzę wam dużo zdrowia 😗😍
 
My dziś mieliśmy wywołana akcje porodową okscytocyną . Zaczęło się super poród postępował. I nagle okazało się ze pępowina wylatuje :( szybka decyzja lekarzy o CC
Przeznaczenia nie oszukasz 😅 Chciałam uniknąć CC wiec zdecydowałam się na obrót ( który się powiódł) a i tak skonczylo się CC.
 
My dziś mieliśmy wywołana akcje porodową okscytocyną . Zaczęło się super poród postępował. I nagle okazało się ze pępowina wylatuje :( szybka decyzja lekarzy o CC
Przeznaczenia nie oszukasz 😅 Chciałam uniknąć CC wiec zdecydowałam się na obrót ( który się powiódł) a i tak skonczylo się CC.
widocznie tak miało być 🫣 gratuluję 🥰
 
My dziś mieliśmy wywołana akcje porodową okscytocyną . Zaczęło się super poród postępował. I nagle okazało się ze pępowina wylatuje :( szybka decyzja lekarzy o CC
Przeznaczenia nie oszukasz 😅 Chciałam uniknąć CC wiec zdecydowałam się na obrót ( który się powiódł) a i tak skonczylo się CC.
Najważniejsze, że wszystko w porządku ❤️
 
reklama
I co tam dziewczyny, ktoras jeszcze w dwupaku jak ja?
U mnie dziś 38+2, od wczoraj mam skurcze co 20-40 min. Dziś już zdecydowanie silniejsze, może coś się rozkręci 🤔
 
Do góry