reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

To u mnie tak samo śpię tak czujnie ze tylko lekki płacz a ja już na nogach I tak jak mówisz nawet bliskość nie pomaga. Standardowo budzi się z marudzeniem. Juz dzwonilam do przychodni ide jednak bo nie chce aby się coś mocniejszego rozwinęło
ile Stas ma miesięcy? Moj 6 i 5dni
 
reklama
Chyba każda ma taki czujny sen. Mi wystarczy, że mały raz zapiszczy i już nie śpię. Dziś mi od 4 nie spał bo była konieczna zmiana pieluchy i się rozbudził 🙈
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam synka z 25 maja i pomyślałam, że napiszę do mam dzieci w podobnym "wieku"😄 . Nie daje mi spokoju jedna sprawa, chodziliśmy z małym do fizjo w celu zniwelowania asymetrii i zbudowania mięśni brzucha bo był słabo rozwinięty. Od jakiegoś miesiąca już nie chodzimy bo wszystko jest ok mamy zgłosić się w styczniu na kontrolę. Nie widzę, żeby się coś działo poza jednym. Zauważyłam że podczas leżenia na brzuszku i czasem ale to rzadko podczas snu mały ma otwarta buzię. Jak mówię podczas leżenia na brzuszku ciągle prawie ma otwarta buzię już nie wspomnę o ślinie . Taki stan rzeczy jak sobie przypomnę jest już od dawna i myślicie że jeżeli fizjo widziałaby że to coś niedobrego to by mi powiedziała żeby sprawdzić? Czy lepiej umawiać się do neurologopedy czy do fizjoterapeuty?
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam synka z 25 maja i pomyślałam, że napiszę do mam dzieci w podobnym "wieku"😄 . Nie daje mi spokoju jedna sprawa, chodziliśmy z małym do fizjo w celu zniwelowania asymetrii i zbudowania mięśni brzucha bo był słabo rozwinięty. Od jakiegoś miesiąca już nie chodzimy bo wszystko jest ok mamy zgłosić się w styczniu na kontrolę. Nie widzę, żeby się coś działo poza jednym. Zauważyłam że podczas leżenia na brzuszku i czasem ale to rzadko podczas snu mały ma otwarta buzię. Jak mówię podczas leżenia na brzuszku ciągle prawie ma otwarta buzię już nie wspomnę o ślinie . Taki stan rzeczy jak sobie przypomnę jest już od dawna i myślicie że jeżeli fizjo widziałaby że to coś niedobrego to by mi powiedziała żeby sprawdzić? Czy lepiej umawiać się do neurologopedy czy do fizjoterapeuty?
Myślę, że warto wybrać się do neurologopedy 🙂
 
reklama
Pięknie!:)

U nas też już 2 zęby, ale do siadania jeszcze trochę, za to od wczoraj już na maxa wjechało pełzanie 😁

Jak Wam idzie rozszerzanie diety?:)
 
Do góry