reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam Was,
:-):-):-)Kamilko, Adasiu Sto Lat:-):-):-)
mi przeglądarka jakoś szwankuje i mnie szlag trafia:wściekła/y: do tego jeszcze nie mogę żadnego filmu wrzucić na You Tube bo mi wyskakuje jakiś błąd i jestem załamana:-:)-:)-:)-:)-(
 
Dzień dobry!!

Ucałowania dla Kamilki i Adasia!!!

Wszystkim życzę miłego dnia, u mne leje, Maksio u kolegi, Miki z nianią, a ja przy pracy. Do następnego razu!!
 
Super życzonka dla Adasia i Kamilki niech każdy dzień spedzony razem pokazuje wam jak mocno synek kocha mamusie a mamusia synka



A ja dziś tak senna że szok a nawet sie wyspałam miało padać a nie pada
Zuzka dziś z tatusiem meble skrecala w końcu jej bo na roczek dostała ale tata nas wygonił na pole bo za bardzo chciałyśmy pomagać

Kamilka zdrówka
 
Agatka, atopowe zapalenie skóry najczęściej powoduje jakiś składnik diety, który uczula. Tylko teraz pozostaje kwestia który :baffled:

U nas nie pada, ale wieje strasznie, więc chyba dziś nie wyjdziemy na polko.
Mój marudzielec dziś zupy nie chciał jeść. Fakt, coś jej nie podchodzi aromatyczny rosołek z kurczaka z ryżem z bobovity, jest strasznie wodnisty i bez smaku, wylewa się z łyżki i połowa ląduje na śłiniaku albo podłodze. Udało się jednak co nieco zjeść, jak dałam jej w rączki tubkę z tabletkami musującymi (chyba wapno z witaminą C :-D).
Ja już wysłałam 3 zgłoszenia do konkursu bobovity (w sumie 15 nakrętek ze słoiczków), ale w pierwszym losowaniu niestety nic nie wygrałam. Może "następnom razom" ;-)
 
  • Dla ADASIA STO LA
    54.gif
    T!!!!!!!!!!!!!
 
Sorki za puste posty ale miało byc zdjecie dal Adasia a nie widzę ,żeby było....:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A witam mtak wogle w biegu!
zaraz lece zamawiac torta dla niunki!
Powiedzcie czy robiliście oprócz torta i słodkości jakies przystawki lub przekąski na ciepło????
Ja myslę,cos podać bo bedzie dużo dorosłych ale nie mam pojecia co ?
Podpowiecvie coś może?
 
Sto lat dla Adasia i Kamilki:-)

Cześć dziewczyny.
Ja po pracy, trochę zmęczona, ale ide zaraz zrobic sobie włoski. Przez prawie miesiąc byłam blondynką i teraz wracam do rudości;-):cool2:. A później 'pifko' i pczytam zaległości:tak:
 
reklama
Do góry