reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hejdziewczynki u mnie wszytsko fajnie w pracy tez tylko jestem troche zmeczona i mam duzooo mniej czasu nawet jak maly nocuje czasami u dziadkow to biore sie wtedy za pranie sprzatanie i tak dalej :tak:

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADASIA przepraszam ze nie wczoraj
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
ja juz po pracy jutro wzielam wolne bo w sobote komunia ale musze kupic sobie cos i nie mam czasu kiedy jechac:tak::tak::tak:

Dziekuje za zyczenia:-):-) moje dziecko dzis u tesciowej a ja posprzatalam wiec nie mam dzis duzo juz do zrobienia jade dzis po buciki;-);-);-)
 
Witam po raz drugi po przerwie. Od dziś jednak postanawiam już w miarę regularnie ponownie tu pisać. Mam nadzieję, że na nowo wkręcę się do Waszego toważystwa :)
Tu na ogólnym nie będę nadrabiać zaległości tylko postaram się trochę poczytać na innych wątkach.

Pozdrawiam
 
tyle napisalam a maly zamknal mi strone:baffled:
witam
dzisdosc pozno ale bylismy na zakupach,ja bylam zdjac szwy z glowy i tak zeszlo.padam troche bo maly nie spal w nocy:no:coraz gorzej znowu,prezy sie itd:no:krostki sie nasilily mam nadzieje ze te masci pomoga:sorry:
Panistepelek co sie z Toba dzialo:sorry:
 
Joanna fajowe zdjecia:tak:
Dzięki :-)

Poczytałam sobie właśnie o buncie dwulatka i zaczynam się bać :szok: Iwonka, Ola, Joanna - czy Wasze starsze dzieci burzliwie przechodziły ten okres?
Z tym buntem to jest tak, że zawsze jest jakiś bunt. Zależy od dziecka i od wychowania. Ogólnie u nas Ania jest raczej skłonna do buntów więc nie mamy łatwo. Ale nie martw się na zapas :-)

Wczoraj Klaudia zjadla calego duzego nalesnika(wielkosci duzego talerza) z serkiem waniliowym .:szok:
Tak czytam: wczoraj Klaudia zjadła całego dużego ŚLIMAKA z serkiem waniliowym :zawstydzona/y::-D:-D:-D


Idę kąpać starszą.
 
ale tu pusciutko:szok:
Joanna ja tez tek przeczytalam na poczatku:-D:-D:-Dpomyslalam,znowu:szok:i czytam jeszcze raz :-D:-D:-D
Wlasnie sie dowiedzialam ze kolzanki synek mial stycznosc z dzieckiem ktore ma ospe:baffled:wlasnie sie dowiedziala i zadzwonila do mnie tez:baffled:
oki lece tez co tu bede tak sama......
 
Witam,

co do Ań to się zgodzę a Hani żadnej nie znam więc nie wiem czy to trzpiotki:tak:

mała wstała o 5.30:szok: Masakra. Marudziła już o 8 więc ja połozyłam no ale już wstała więc nici z odpoczynku. Zdążyłam sobie tylko głowę umyć i kawę zrobić. U nas dzisiaj słonecznie.

Jedziemy na 16.45 do ortopedy. Ciekawa jestm co powie z tymi bioderkami. Może powie co innego niz ten ostatni.;-)

A mi się wczoraj sniło że spałam z tą kuzynką co urodziła. No ale we śnie to jeszcze brzuch duzy miała. No i przysniło mi się że wody jej wyleciały a ja cała mokra przez to byłam. Obudziłam sie i okazało się że @@@@@ pierwszej po ciaży dostałam :-D:tak:
 
reklama
Witam.U mnie pada:sorry2:a mialo byc i slonce i cieplo:dry:Moj malzon ma dzis wolne.Czekam na 13ta bo ma byc lista wolnych miejsc w przedszkolach,moze cos ciekawego sie znajdzie,a jak nie to znalazlam kilku godzinne mini przedszkole i nie tylko tam jest.
No drugiego slimaka to Klaudia na szczescie nie jadla jeszcze:-D :zawstydzona/y:
Ja znam kilka Ań i znam jedna Hanie ,to ta Hania to fajna babka i taka co nie da sobie w kasze dmuchac.
Panistepelek witaj:tak:
Dziubek ja tez dostalam dzis @@@@:wściekła/y: i to wogole za wczesnie:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry