reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

OlaK. - Dziękuję. Tylko czasem tak bywa, że nie ma sie na nic chęci albo poprostu nie chce sie o czyms pisać.
Chciałabym żeby to jedno zmiartwienie znikło, z resztą jakoś sobie poradzę.
 
reklama
kwiateczek - Pojawił się u mnie pewien problem przez który nie miałam wogóle chęci zaglądać i pisać. Potem postanowiłam, że odezwę się na forum dopiero jak wszystko się wyjaśni. W prawdzie jeszcze nadal to zmartwienie trwa, ale nudziło mi się i trochę brakowało mi pisania więc się odezwałam.

Przyniosłam sobie bzu do wazonu i teraz mi ładnie pachnie w pokoju :p

Pisz z nami jak Ola napisala,nie uciekaj:no:to pomaga rowniez w ciezszych chwilach:tak:zycze Ci aby sie wszystko ulozylo i aby Tata(jak pamietam)tez problemow nie przyspazal:sorry2:

Bylismy u lekarza z Konradkiem znowu ale u innego bo te oczy dalej sa czerwone i prawdopodobnie to alergia na cos:baffled:mamy nowe krople:confused:nie wiemy w sumie na jakie pylki ale na cos....zobaczymy czy te pomoga jesli tak tzn ze alergia:baffled:
wazylismy tez i ma 10.20kg:-)jest na lini;-)oczywiscie wspomnialam ze czekamy 2 mies na pielegniarke no i przyjdzie w poniedzialek:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny!
Dziś taka piękna pogoda, a my w domku teraz siedzimy. Szczerze to nie mam ochoty się nigdzie ruszać. Park zaliczony więc starczy.

Własnie zauważyłam że Hani wyszedł kolejny ząbek, ma już 2 górne jedyneczki. Troszkę płakała wieczorem, ale ogólnie przechodzimy spokojnie.:tak:

Lecę upichcić obiadek, dzisiaj robię kaszę z sosem grzybowym. Heh jak za starych dobrych czasów ciążowych:-p;-)
 
Witam Was,
zaczynamy myśleć już nad imprezą urodzinową Zosi, przed chwilą znalazłam stronę z extra tortami, cukiernie są w całej polsce, my wybraliśmy torcik z krówką, aha no i torty sprawdzone przez nas są naprawdę extra:-)
Cukiernia Adam Sowa
Ja dziś byłam na basenie, na aqua-aerobiku ale się zmęczyłam:sorry2: no tak kondycja to u mnie zerowa ale powoli się zacznę wprawiać:-)
My problemu ze spaniem Zosi nie mamy - całe szczęście od 4 mc śpi sama w swoim pokoju:-)
Panistepelek, tym bardziej powinnaś pisać, zawsze jest lepiej na duszy:tak:
Ha-NN-aH u nas idą 4 i jest brak apetytu i lekkie marudzenie więc tylko pozazdrościć:sorry2:
Kwiateczek, ja zauważyłam, że mojej Zosi oczko łzawi czasami na dworze, nie wiem czym jest to spowodowane, czerwonych oczu nie ma więc czasem myślę że to może wiatr jej w oczka zawieje i stąd ten efekt:sorry2:
aha a co do takiego suwaczka z cyklem to chyba się boję zaryzykować:baffled: ale bym chciała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
;-)
Witam Was,
zaczynamy myśleć już nad imprezą urodzinową Zosi, przed chwilą znalazłam stronę z extra tortami, cukiernie są w całej polsce, my wybraliśmy torcik z krówką, aha no i torty sprawdzone przez nas są naprawdę extra:-)
Cukiernia Adam Sowa

:-D:-p Ja też miałam krówkę, zdjęcia możesz zobaczyć na zamkniętym :-) A jaki smak wybraliście?
 
Torciki ladne.Ja jeszcze nie wiem co i jak,za dwa tyg w niedziele wypadaja urodziny Klaudii,mam nadzieje ze pogoda dopisze i bedzie grill,a jak nie to w domu tylko na slodko poczestunek zrobie.

Widze ze Igusia przegonila juz z zabkami Klaudie ;-) musze wstawic suwaczek zabkowy bo zapomnialam.
A na cyklowym ustawilam ze 28dni trwa cykl choc juz tak nie jest ostatnio,obadamy zobaczymy jak wyjdzie teraz.
 
Cześć dziewczyny!
Rzadko teraz tu bywam, ale podobnie jak panistepelek zwalily się mi na głowę problemy. Zawsze się zastanawiam, czemu jak coś się wali, to zaraz potem wali się coś innego? Nie chce mi się o wszystkim pisać, zresztą o niektórych sprawach nie chcę nawet myśleć, w każdym razie jednym z newsów jest to, że na własnej skorze odczułam skutki kryzysu, gdyż wywalili mnie z pracy. Co prawda nienawidziłam jej ale wiadomo... kasa na ulicy nie leży. Co prawda zaproponowali mi przejście do innego sektora, telefoniczna sprzedaż kredytów, ale na umowę zlecenie, bez podstawy, sama prowizja o ile coś sprzedam. Niedobrze mi się robi na samą myśl, że znowu będę musiała do ludzi dzwonić i wciskać im kity. Mam się zastanowić do poniedziałku, czy reflektuję.
Ale chyba jednak jakaś równowaga w przyrodzie jest, bo w tym tygodniu zdażyło się coś super, ale o tym nie tutaj :-)
 
Iwonka, no dzisiaj zauważyliśmy zębole. Czwarta czwórka będzie już na dniach, a trójki to normalnie aż prześwitują :szok:
 
;-)

:-D:-p Ja też miałam krówkę, zdjęcia możesz zobaczyć na zamkniętym :-) A jaki smak wybraliście?
teraz to już na 100% będzie krówka, mało tego świeczkę też taką chcemyz kubusiem puchatkiem, oj gusta to my mamy takie same:-D, aha a co do smaku to nie wiem nie zastanawiałam się nad tym:sorry2:
aha, a ile płaciłaś za torcik?
 
reklama
Shanta przykro mi z powodu pracy:-(,mam nadzieje ze jakos sobie dajecie rade i nadejda lepsze czasy dla Ciebie.:tak:
Panistepelek pisz i jak chcesz pogadac to wal smialo,pewnie nie pomozemy ale zawsze tak razniej jak sie komus czesciowo choc ze swoich klopotow czlowiek wyzali.:tak:
Migotka to faktycznie prawdziwy wysyp zeboli:szok: a jak Igusia to znosi:confused: Klaudii tez pewnie zaraz zaczna wychodzic pozostale czworki i trojeczki potem.Ciagle palucha sobie tam wklada i gryzie ale tak to jest ok,nie marudzi i jest wesola:tak:
 
Do góry