reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam Majóweczki w ten słoneczny dzionek :-)

Na dłużej odezwę się jutro, bo dzisiaj z mężusiem mamy zamiar spędzić cały dzień poza domkiem. Trzeba korzystać z pieknej pogody i ostatnich tygodni "wolności" bo potem z Bąblem będzie ciężko :tak:

Wczoraj byłam na zakupkach i wiadomość dnia (przynajmniej dla mnie, bo miałam z tym nielada problem) KUPIŁAM WÓZEK!!!! :-):-)
Jaki kolor to opiszę jutro na odpowiednim wątku.

Buziaki i życzę Wam udanej niedzieli :-)
 
reklama
Ja również witam się słonecznie,

Pogoda u nas przepiękna, słoneczko świeci, troszkę jeszcze chłodno, ale pewnie do południa się ociepli. Ja trochę dziś posiedzę w domku, bo R właśnie do szkoły wyszedł, ale koło 15 powinien byc już w domciu i pewnie gdzieś wybędziemy na powietrze :-)

Iwonka, dziękuję za dodanie mnie do listy Majóweczek, ale muszę jeszcze pomarudzić, bo pomyliłaś imiona, my czekamy na AMELKĘ nie na DOMINIKĘ ;-)- prośba o zmianę, z góry DZIĘKI
 
Witajcie majóweczki
W końcu po tak długiej przerwie mogłam poczytac co tam u Was słychac. Niestety przez remont mieszkania nie mielismy internetu. A po za tym od dwóch tygodni męczy mnie rwa kulszowa.
Najpierw prawy pośladek teraz lewy i praktycznie caly dzien leże i nie wychodze z domu. Okropny jest ten ból.
 
Aha i jeszcze jak na zlosc dopadl mnie katar z ktorym walcze juz kilka dni i nic nie pomaga. Nie wspomne juz o spuchniętych nogach i drętwiejących palcach. W środe ide do lekarza i mam nadzieje ze powie mi ze moge urodzic wczesniej
 
Czesc Dziewczynki:-)
Fajna pogoda to chyba dzis w całej Polsce, az ciągnie na spacer!
Ja tez dzis sie wybieram z rodzicami.
A wiecie co poleciła położna mojej kolezanki przed porodem tzn przed przyjazdem do szpitala? zeby sobie wypiła odrobinke czerwonego wina, podobno przyspiesza poród bo rozluznia miesnie:-)Tylko nie za duzo bo my teraz abstynenci od jakiegos czasu i duzo nam nie potrzeba zeby dostac kopa!To podobno stary sprawdzony sposób naszych babć:-)
 
Pogoda dzisiaj jest super:tak:
Planujemy dzisiaj ze znajomymi pierwszego grila trzeba rozpoczac sezon grilowania mniam juz nie moge sie doczekac upieczonej kielbaski:-)
 
Czesc Dziewczynki:-)
Fajna pogoda to chyba dzis w całej Polsce, az ciągnie na spacer!
Ja tez dzis sie wybieram z rodzicami.
A wiecie co poleciła położna mojej kolezanki przed porodem tzn przed przyjazdem do szpitala? zeby sobie wypiła odrobinke czerwonego wina, podobno przyspiesza poród bo rozluznia miesnie:-)Tylko nie za duzo bo my teraz abstynenci od jakiegos czasu i duzo nam nie potrzeba zeby dostac kopa!To podobno stary sprawdzony sposób naszych babć:-)


No wiadomo od dawien dawna, że alkohol rozluźnia ;-):-), ale pytanie, czy w razie, gdy któraś będzie chciała znieczulenie, nie będzie przeciwwskazań?


Pogoda dzisiaj jest super:tak:
Planujemy dzisiaj ze znajomymi pierwszego grila trzeba rozpoczac sezon grilowania mniam juz nie moge sie doczekac upieczonej kielbaski:-)

Oj grillik, mniam, mniam...też zjadłabym takiej kiełbaski i karkóweczki, pychotka...a zimne pifffko do tego (no ale cóż, trzeba będzie obejść się bez ;-) ), a na grilla może my też dziś wybędziemy do siostry R, zobaczymy o której mężuś wróci ze szkoły
 
hej kochane ja juz po wekendzie bo mezulek pojechal do pracy ech..:-(
Zaraz na spokojnie doczytam co u was wogole chyba wszedzie taka piekna pogoda ze na polarku mozna chodzic
Wczoraj dokupilam kilka rzeczy z kosmetykow jeszcze tylko podklady i podpaski i bede miala wszystko dla mnie i maluszka :tak:
 
reklama
Witam Majóweczki.
Wieje u nas trochę, słońce się schowało. Mamy za sobą jużspacer do/z kościoła. Jeszcze po południu może gdzieś wybędziemy.
Jesteśmy już po obiedzie, dzisiaj trochę wcześniej był. Teraz siedzę i trawię.
Co do czopu to nie pamiętam, zeby wi wypadł przed pierwszym porodem. Tuż przed miałam tylko delikatne krwawienie i położna powiedziała, że to może być czop. Hmm, ja tam nie wiem.
Też mam ochotę na grilla, najlepiej jakąś rybkę bym wsunęła np. pstrąga. Trzeba by kilka razy się zagrillować bo potem to nie za bardzo można na początku karmienia. Pozostanie tylko ślina do pasa.
Życzę miłej niedzieli.
 
Do góry