reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam się gorąco:-)
Temat truskawek nie przeminie, aż sezon minie. Niestety nie są dla mnie Przez przypadek zjadłam kromkę z dżemem truskawkowym i na drugi dzień mała wygladała jak poparzona z pęcherzykami wszędzie:-(
madamagda wytrzymaj. Jak wychodziłam ze szpitala, to położna powiedziała, zebym kupiła maść (mam maltan, nie trzeba zmywać przed karmieniem) i osłonki, bo mała zdarła mi naskórek i piła krew:-( Od wczoraj karmię już bez osłonek.
Ale nie obyło się bez innych komplikacji. W piątek i sobotę miałam zapalenie piersi:wściekła/y:. Gorączka po 40 st. Za dużo pokarmu, a mała nie ściągnęła wszystkiego i porobiły sie guzki. Na szczęście juz jest dobrze.


Dziewczyny, czy na wzdęty brzuszek dajecie herbatkę z kopru włoskiego? Mała wczoraj nie robiła kupki, dzisiaj rano taką malutką i cały dzien sadzi bączki i trochę się spina.
 
reklama
czesc
Keyko ja podaje Ani Plantex do picia jak ma brzuszek lekko wzdety a jak jest gorzej to Espumisan.

Mam pytanie,czy jak Wasze dzieci spia to budzicie je zeby zmienic pieluche??
My wczoraj zrobilismy chyba blad bo Ania spala od 21 i o 24 stwierdzilam,ze trzeba jej zmienic pieluche bo ostatnio sypia dluzej w nocy i budzi sie dopiero ok 2.Jak maz jej zmienial pieluche to sie tak rozbudzila,ze do 3 w nocy z nia siedzialam i co chwile tylko jadla i plakala.A pozniej az do teraz jadla co 1.5 godz.Juz mialam dosc i podalam jej mleko modyfikowane.
Z tym karmieniem tez jest maly problem bo wg ulotki powinno jej wystarczyc 120 ml a ona potrafi zjesc 150 i dalej sie wydzierac z glodu i nie wiem czy moge jej jeszcze wiecej podawac??
I kolejne pytanie mam czy jak raz przegotuje wode mineralna to moge ja pozniej tylko podgrzac, zeby mleko rozrobic czy za kazdym razem musze przed przygotowaniem mieszanki wode zagotowac??Na razie gotuje przed kazdym przygotowaniem i bardzo to wydluza czas przygotowania mleka
 
Witam wszystkie mamusie.Z usmiechem na twarzy melduje,ze 7.06,o godzinie 8,18 przyszedl na swiat moj synus Kacper,mial 3620kg i 52 cm.A teraz jestesmy w domku.
 
czesc
Keyko ja podaje Ani Plantex do picia jak ma brzuszek lekko wzdety a jak jest gorzej to Espumisan.

I kolejne pytanie mam czy jak raz przegotuje wode mineralna to moge ja pozniej tylko podgrzac, zeby mleko rozrobic czy za kazdym razem musze przed przygotowaniem mieszanki wode zagotowac??Na razie gotuje przed kazdym przygotowaniem i bardzo to wydluza czas przygotowania mleka

Witam.
Też daje Plantex.
Ja mleko robie ze zwykłej przegotowanej wody. Mam gorącą wodę w termosie i mieszam z zimną przegotowaną.
Dominik nie ma nawet 3 tyg. a zjada do 90 ml + cyc.Wiec 120 nie wydaje mi sie dużo, 150 normalnie.
 
Mm jak czuje ze jest kupa to zmieniam,ale jak tylko na sikane to nie zmieniam.Chociaz moja sie nie wybudza zbytnio ze snu w nocy po karmieniu i po przewijaniu tylko dalej spi, a co do wody to wiem ze duzo osob np czesc wody przegotowanej ma w termosie a czesc zimnej w garnku i szybko zawsze sobie szykuja mleczko w ten sposob.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewunia i Niunia gratuluje :-)

Dziewczyny a powiedzcie mi dlaczego dokarmiacie swoje pociechy? Czy dlatego ze placza i wydaje wam sie ze sa glodne,czy na wadze nie przybieraja?
 
Do góry