reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Nie no ,pusto dalej...
My bylismy na placu zabaw,Vanesska sie sybiegala z dziecmi,ale nie interesowali ja rowiesnicy a 10 latki :-)
Byl tez facet i kupil auto po moim tacie.......
 
Hej :-)

Melduję się jako pierwsza. Rzeczywiście wczoraj jakieś puchy na forum. To na pewno przez tę sliczna pogodę:tak:Ja dzisiaj muszę do żelazka stanąć . Nie chce mi się niesamowicie w ten skwar ale już taka kupa się naznierała ciuchów że niedługo nie będzie co na kark załozyć :tak:Mała jeszcze śpi. Ostatnio musiałam zaaplikować jej czopa bo znowu kopki nie mogła zrobić. A dzisiaj już ładnie w nocy bez pomocy czopka zrobiła kupkę:tak: Wydaje mi się że już nie ma tak duzo śluzu w tej kupce i zapach ma mniej kwaśny. Chyba ten lek pomaga :tak:W poniedziałek idziemy na kontrolę do ortopedy. mam nadzieję że będzie można odłozyć te majty ortopedyczne. Trzymajcie kciuki:tak:

Nie no ,pusto dalej...
My bylismy na placu zabaw,Vanesska sie sybiegala z dziecmi,ale nie interesowali ja rowiesnicy a 10 latki :-)
Byl tez facet i kupil auto po moim tacie.......

Woli starszych juz od najmłodszych lat:tak: Hehehe wie co robi:-D Szybciej taki zacznie zarabiac i prezenty jej kupować :tak:
Dobrze że udało Ci się sprzedać samochód. W tych czasach to nie lada wyczyn:tak:

Spadam do żelazka póki słońce w duzym pokoju mi nie zagląda:tak:
 
dziubek - po jakim czasie od zaaplikowania tego czopka mała zrobiła kupke? Moja ostatnio nie moze zrobić kupki, pręży się płacze no i nie zabardzo sie najada bo nonstop próbuje coś wydusić :baffled: zwlekam z tym czopkiem ale chyba bede musiała jej w końcu go zapodać:sorry2:
 
reklama
witajcie majóweczki:tak:
no dzisiaj też tłoku raczej nie ma
dziubek trzymam kciuki co by te okropne majtasy mogły iść w odstawkę :tak:
agusiaa u nas małej zamiast czopka pomogło większe jej dopajanie i wypicie przeze mnie większej ilości soku jabłkowego:tak:
Iwonko o zaćmieniu nic nie słyszałam i u mnie słonko grzeje jak oszalałe:tak:
 
Do góry