reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam:-)
Ostatnio tu cichutko a w weekendy to juz wogole:szok:
Ja przy kawusi siedze wlasnie,rosolek jak zwykle sie gotuje,maly juz pol godz drzemie:-)wstal o 6ej:baffled:ale to dobrze o najpozniej o 12ej musimy wyjsc,mam msze za ojca!
oki lece poszukac blokady na szuflade:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny,
U nas juz wieczor,niunia spi od 7:30,moj P je obiadek,mnie jakos niedobrze...;-)
W ogole nie czuje,zeby @ sie zblizala,wiec to chyba jednak fasolka!:tak:
Kwiateczek my zagrodzilismy cala kuchnie,mamy otwarty plan,kuchnia/jadalnia i wstawilismy bramke pomiedzy szafka a scainka,bo Isabella szczegolnie mi do piecyka leciala,wlaczonego, no i oczywiscie otwierala wszystkie szuflady i szafki - zabezpieczenia sie nie sprawdzily.

 
buziaczki dla miesięczniaków majowych!!!!!!!!!!!!!!!

u nas lodówa!!!
bylismy tylko w markecie, bo Nikolka uwielbia jezdzic w tych ichniejszych wózkach na zakupy i penetrowac wszystko co do niego wrzucimy :-p
Dzisiaj dorwała chleb, rozerwała folie i ukradła piętke :-) Wcinała ją potem przez całe zakupy.

Wczoraj pojechałam do Katowic bo była wystawa psów :blink:
Co prawda nie brałam swoich - ale pojechałam sobie towarzysko z kumpelą.
A dzidziusia z tatusiem wykopałam do dziadków.
Nikolka podobno strasznie sie cieszyła, była grzeczniutka, babcia szalała z radości, a tatuś zastosował sie do wszelkich moich wskazówek spaniowo-jedzeniowo-ubraniowych :-p
Bardzo sie ciesze z wczorajszego dnia.

Teraz ide coś porobic.
 
u nas lodówa!!!
bylismy tylko w markecie, bo Nikolka uwielbia jezdzic w tych ichniejszych wózkach na zakupy i penetrowac wszystko co do niego wrzucimy :-p
Dzisiaj dorwała chleb, rozerwała folie i ukradła piętke :-) Wcinała ją potem przez całe zakupy.

Isabelka tez lubi zakupy; kilka dni temu otworzyla paczke z buleczkami i podgryzala sobie :tak: Pan przy kasie smial sie co to za mysz dostala sie do pieczywa:-D.
My niedlugo spac,wlasnie skonczylismy ogladac Hellboy 2 - The Golden Army, calkiem fajny.
 
Witam.
Gloria cóż za dobre wiadomości :-). Czekam na oficjalne potwierdzenie fasolkowe. Kiedy się wybierasz do lekarza? I zaglądaj tu cześciej :tak:

My już po obiedzie. Natalka właśnie śpi, drugi raz już dzisiaj (będzie musiała wytrzymać do wieczora). Byłam z nią w kościele (starsza córka i tatuś się pospali więc musiałam sama z Natalką iść), zjadła obiad i kima.
A ja siedzę i oglądam eurosport, zaraz Kowalczyk biegnie.
Może gdzieś wyskoczymy po południu jak Nataly wstanie, np. do Magicznej Krainy na plac zabaw.

Zaległe życzenia dla naszych Dziesięciomiesięczniaków:-)

A poza tym to u nas szaro-burio i ponuro.
 
Witam się i ja.

Gratulacje dla Glorii. Zazdroszę Ci:tak:

Dziękuję za życzenia dla Zuzi. A ja składam zaległe dla kochanych dziesięciomiesięczniaków.

Nie miałam jak do Was napisać bo zajęty całkiem weekend miałam. Ciagłe odwiedziny.
Była rehabilitantka. Jestem przerazona tymi ćwiczeniami. Zuzia nie chce ich robic. jest wrzask i płacz. Ona nie polezy przy nich. Nie wiem jak mam je z nią robić. Musiałam kupić butki ortopedyczne żeby mała nie sadzała tyłeczka na stópkach i dużą piłę rehabilitacyjna. Na piłce mała też ma ćwiczenia wykonywać ale jeszcze nie wiem jakie. Może przynajmniej te z chęcią będzie wykonywać. Tak w ogóle to mnie nastraszyła że przez to siadanie małej to nawet piszczele może sobie powykrzywiać. No i mała ma jak najdłużej raczkowac. No i jak ja mam ją zmusić do tego żeby nie wstawała jak ona teraz non stop stoi??:-:)szok::wściekła/y: Ech będzie ciężko. A ja sama z tym musze sobie dać radę. Już nie mam siły.
 
Ja też życzę wszystkiego najlpszego dla naszych miesięczniaczków !!!!!!!
Gloria
ogromnie gratuluję fasoleczki!!! No bo skoro czujesz że jesteś w ciąży, to tak jest. :tak:Pisz często i zdawaj relacje jak rozwija się dzidzia to może i inne mamusia załapią bakcyla. :tak: Nie mówię że ja, ale na pewno inne mamuśki ;-).

Oj dziubek wyobrażam sobie że będzie trudno małą nakłonić do jak najdłuższego raczkowania, mój też ciągle by stał... ale jak mus to mus.

A u nas Misio trzeci dzień bardzo gorączkuje. Bardzo bym chciała żeby to była trzydniówka... zobaczymy. A z miłych rzeczy to byłam dzisiaj z Oliwką w Teatrze Lalki i Aktora na przedstawieniu dla takich maluchów. Fajna sprawa. Nawet i ja się rozerwałam, bo bardzo się stresuję tą gorączką małego.
 
Gloria gratuluję!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Może teraz worek się rozwiąże i zacznie się wysyp grudniowych dzieciaczków?

dziubek- ja też sobie nie wyobrażam jak niby to wszytego dokonasz. Trzymam kciuki.
Miku też jedna nóżkę chowa pod pupką, jest mu wygodnie tak, bo zaraz idzie dalej. Oczywiście jak wspomniałyście o tym, to mu wyciągam z pod pupy.
Skoro zakładanie pieluchy to gehenna to jak zrobić ćwiczenia? W dodatku dzieci w takim wieku, tylko by stały , jak Młody stoi to już chce iść. Weź powiedz 10 miesięcznikowi, że się jeszcze w życiu nachodzi?

Niesia- zdrówka życzę dla Michałka, oby to 3 dniówka. Przyjdzie , przejdzie i nie wróci.
 
reklama
Witam kochane my po wyjezdzie do rodzicow ... maja taki net ze gg dziala a jak was mialam czytac i mi strony tak wolno sie otwieraly to :wściekła/y::wściekła/y: maly spi na balkonie w duzym wozeczku a ja lece was nadrabiac przy sniadanku ciekawe czy sie uda

GLORIA GRATULACJE !!! :-):-)
 
Do góry