reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam

Wszystkiego najlepszego dla Darusia, Maksia i Amelki z okazji drugich urodzin

Kwiateczek a to dobre, a niby informatycy powinni intuicyjnie to robić:sorry2:.
Dotkass witaj:-)

To na tyle, bo u nas burza i światło mi przygasa, znaczy sie ciąg dalszy awarii sprzed roku spowodowanych przez wyładowania:baffled:
 
reklama
Anulaaa, jeśli nas jeszcze podczytujesz dla Dawidka
Minka dla Julianki
256571.jpg
Gloria3pl dla Isabelki

po dwa wielkie słodkie buziaczki na 2 urodzinki
,

a dla Igusi,
z okazji wczorajszych imienin wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i samych radosnych dni w życiu...

tort-urodzinowy.jpg


 
Witam.
Jak się długo nie pisze, to potem trudno się zebrać.

Przede wszystkim chciałam złożyć zaległe życzenia urodzinowe Kondziowi, Adasiowi i Darkowi oraz przesyłam buziaki dla naszych dzisiejszych solenizantów Julianki i Mateuszka :-)

Anusia, dziękujemy :tak:

My póki co zdrowe po chorobie, Iga wróciła do żłobka (z czego jest wyraźnie zadowolona, bo ileż można siedzieć w domu z jedną nudną mamą :-p).
 
Anulaaa, jeśli nas jeszcze podczytujesz dla Dawidka
Minka dla Julianki
256571.jpg
Gloria3pl dla Isabelki

po dwa wielkie słodkie buziaczki na 2 urodzinki
,

a dla Igusi,
z okazji wczorajszych imienin wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i samych radosnych dni w życiu...

Zobacz załącznik 244590



I także dla Twojego Anusiasac Mateuszka :tak:równierz buziaki!:-)
Żyjcie na m 100lat!
 
Dzień dobry, witam się po przerwie niejako urlopowej!

Ucałowania dla wszystkich - jubilatów małych i dużych, oraz pozostałych e-cioteczek i dzieciaczków!!

Miłego dnia kochane, ja dziś mam mało pracy (o dziwo) i trochę ogarniam chałupkę, a może wpadnie do mnie na kawkę koleżanka z wątku pilskiego :)
 
Widze że wszystkie wywiało ;-) tylko nie na dlugo . My też oprócz południowej przerwy na obiad to na polku . Jutro ide do gina ,mam nadzieje że z małym wszystko w porządku bo mam dziwne bóle zwłaszcza jajników.oby tylko przejściowe .A zuzka podslyszala i chodzi caly dzień i żali się że ją....... kręgoslup boli

Dla Juliannki i Mateuszka wszystkiego naj naj:-)
 
Witam.
Pisałam dziś posta i gdzie on jest?
Czar-mary jakieś.

Jeszcze raz więc dla małych jubilatów:
wszystkiego naj, naj zalegle za wczoraj dla
Dareczka
oraz dla aktualnie dla
Julianki
i
Matiego
.

100 lat .


oraz uroczej solenizantki Igusi.
 
reklama
ślicznie dziękujemy za życzenia, nie robiliśmy wczoraj żadnej imprezki, może w niedzielę jakieś ciasteczko...tym razem cała rodzina się nie zbierze, więc nic wielkiego robić nie będziemy....

a dziś
wszystkiego najlepszego dla Krzysia, jeśli Basiek nas jeszcze podczytuje....
2de63f7f9bcbcc1bf7c0c8aa2ff68496.jpg
 
Do góry