reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam

Ja juz wypiłam druga kawe ale chyba bede musiala sobie jeszcze jedna zrobic bo cos nie moge dziś sie obudzić. Przepraszam za moją nie obecność bo praca, praca a jak w domu to na dwór się staramy jak najwiecej, zaczełam jeździć na rolkach :tak:

Czytam i czytam a i tak do końca nie wiem o co Wam chodzi z tymi taczkami :-D
szopek ja się pierwszy raz tu na BB spotkałam z określeniem na pole :zawstydzona/y: a na dwór to nie poprawnie ?

minka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
tulipany_bukiet4.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Minka sto lat dla dużej majóweczki :-):-):-)
kwiaty12.gif


Pogoda chyba dopisuje ,my zeszliśmy na picie i drzemkę młodego
Aha po niedzieli zaczely nam sie klarować w końcu plany z wakacjami ,mam nadzieję ze w tym roku je zrealizujemy

Ja ostatnio kawy nie piję bo zle sie po niej czuje ale pewnie niedlugo znów spróbuję

Wiki :-D takie nasze rozważania językowe
 
Minka wszystkiego najlepszego ,dużo zdrówka i spełnienia marzen!

ChomikImage.aspx


Anusiasac jak tam wyniki? Przyjęty Mateuszek?

A ja wychodzę na dwór:tak: zawsze tak mnie uczono,pole to jest na wsi dla rolnika ;-) jak zwał tak zwał,wiadomo o co chodzi.Jedziemy na działkę znów się opalać:tak::cool2:
 
Wszystkiego nalepszego dla Maksia i Dareczka:-)

U nas pogoda sie juz popsula,jest zachmurzone niebo:baffled:17 st:baffled:
Kondzio dzis do zlobka,postanowilam ze go zabieram ze zlobka,zostaje tylko do naszego urlopu.Pytalam sie o godz od wrzesnia gdzie dzieci maja 15 godz darmowych a oni mowia mi ze nie ma miejsca i zostaje przy 6 godz:angry:zwlekali by mi powiedziec,wszystkich tak robia:wściekła/y:znalazlam inne,dzis jade do nich zapytac sie ile moze miec godz,zobaczymy.
 
Witam
dziekuje za zyczenia dla młodego ;-)

Iwonka fajnie macie z ta działke ja tez bym chciała ale jak bym gdzies dostała taką do zrobienia bo takie odpicowane to kosztują sporo :baffled:

kwiateczek u nas dopiero listy po niedzieli maja być jeju jak oni przeciągają wkurzaja tylko ludzi bo człowiek czeka i czeka :wściekła/y:
 
reklama
Do góry