reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja tez często mam takie po posiłkach i mówi mi mój ginekolog ze ok jest. Ważne ze na czczo nisko a po posiłku do 140 jest teraz norma to się łapie
Tak tak, ja wiem, że są ok. Tylko widzę powolny ich wzrost. No ale skoro diablo jest ze mnie zadowolona, to się cieszę.

A powiedzcie o co chodzi z tymi ketonami?
Drugi raz mam cukrzyce i pierwsze o tym słyszę
Dokładnie tak, jak pisze @Rumuneska to są ciała, które uwalniają się z organizmu, gdy ten musi spalać magazyny, by nakarmić dzidziusia. Są one oznaka, że w diecie jest za mało węglowodonow złożonych. Ja mierze obecnie raz na 4 dni i od ponad 2 miesięcy na szczęście się nie pojawiają w ogóle.

Heh, jest prawie 2 w nocy i już nie śpię .... Młody w brzuszku nie śpi już też 😅
 
Lekarz nie kazal Ci przy cukrzycy codziennie rano sprawdzac czy w moczu są ketony? Służą do tego specjalne paski testowe:) Tak po chlopsku, jesli są ketony w moczu to znaczy ze dzidzius byl glodny

No to nadal pierwsze słyszę.
Ja prowadzę ciąże u dwóch ginekologów ( nie mogłam się zdecydować na jednego [emoji85]) i nie wspominali nigdy o tym. Z reszta w pierwszej ciąży tak samo, nawet na forum jak pisaliśmy z dziewczynami wtedy to tez żadna nie musiała sobie tego mierzyć.
Wizytę mam 6.03 to dopytam o to
 
No to nadal pierwsze słyszę.
Ja prowadzę ciąże u dwóch ginekologów ( nie mogłam się zdecydować na jednego [emoji85]) i nie wspominali nigdy o tym. Z reszta w pierwszej ciąży tak samo, nawet na forum jak pisaliśmy z dziewczynami wtedy to tez żadna nie musiała sobie tego mierzyć.
Wizytę mam 6.03 to dopytam o to
W sumie tego nie zleca ginekolog tylko diabetolog. Chyba, że ginekolog też ma specjalizacje diabetologiczną 😉
Hehe, też prowadzę ciążę u dwóch ginekologów, do tego co miesiąc odwiedzam endokrynologa, diabetologa. Tyle badań i wizyt, co w czasie tej ciąży przeszłam, to nigdy nie miałam 😉

Dobrego dnia życzę wszystkim.😁 Dziś ma być we Wrocławiu 15°C.😱
 
W sumie tego nie zleca ginekolog tylko diabetolog. Chyba, że ginekolog też ma specjalizacje diabetologiczną [emoji6]
Hehe, też prowadzę ciążę u dwóch ginekologów, do tego co miesiąc odwiedzam endokrynologa, diabetologa. Tyle badań i wizyt, co w czasie tej ciąży przeszłam, to nigdy nie miałam [emoji6]

Dobrego dnia życzę wszystkim.[emoji16] Dziś ma być we Wrocławiu 15°C.[emoji33]

A to może dlatego. Ja do diabetologa nie chodzę :)
 
Dziewczyny czy nadal używacie kremow do twarzy przeznaczonych dla mam w ciąży ja mam już końcówkę i tak się zastanawiam czy w 3 trymestrze juz wrócić do swoich kremow bo nie ukrywam, że dla mnie te dla kobiet w ciąży są zbyt lekkie czyje się jakbym smarowala się kremem bambino 🤦‍♀️
 
Dziewczyny czy nadal używacie kremow do twarzy przeznaczonych dla mam w ciąży ja mam już końcówkę i tak się zastanawiam czy w 3 trymestrze juz wrócić do swoich kremow bo nie ukrywam, że dla mnie te dla kobiet w ciąży są zbyt lekkie czyje się jakbym smarowala się kremem bambino 🤦‍♀️
Ja cały czas używałam normalnych kremów gdyż moja skóra na twarzy robiła się okropna po tych dla kobiet w ciąży 🙄
 
reklama
Dziewczyny czy nadal używacie kremow do twarzy przeznaczonych dla mam w ciąży ja mam już końcówkę i tak się zastanawiam czy w 3 trymestrze juz wrócić do swoich kremow bo nie ukrywam, że dla mnie te dla kobiet w ciąży są zbyt lekkie czyje się jakbym smarowala się kremem bambino 🤦‍♀️

Ja ciagle używam normalnego kremu
 
Do góry