reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jedna córka 7 lat, a druga w marcu 5.
Cięcie w 38 tygodniu, najprawdopodobniej 27.04 będę miała skierowanie do szpitala :)) chyba że szybciej coś się wydarzy. Z drugą córka miałam cięcie szybciej bo mi się wody sączyły (chociaż nie wiedziałam) pojechałam do szpitala ze względu na brak ruchów a tam się okazało że wód nie mam [emoji848] i od razu cięcie

U mnie identycznie - córki 7 i 5 lat :D
 
reklama
Moja całą noc w brzuchu szalała, aż mąż był zachwycony bo czuł jej ruchy [emoji23]
A ja przez to od rana cała obolała i chodzę szpagatem przez ból pachwin [emoji1787]
 
I ja w nocy źle spałam . Ale właśnie nadrobiłam drzemką z córką. Czekam na męża , tak mi się jeść chce , ale nie wiem co bym zjadła 😁
 
ja dostałam od położnej ankietę z mojego szpitala taki wywiad potrzebny do zzo który mam wypełnić i umówić sie z anestezjologiem jakoś niedługo po to aby w szpitalu już na to nie tracić czasu.
Wam dobrze w moim mieście w szpitalu rodzi się bez znieczulenia jedynie jak jest cc to wtedy anestezjolog łaskawie zejdzie z piętra wyżej. Dla mam nadzieję że dojadę do Kielc. Mam zamiar 11 marca obejrzeć porodowke tam.
 
Wam dobrze w moim mieście w szpitalu rodzi się bez znieczulenia jedynie jak jest cc to wtedy anestezjolog łaskawie zejdzie z piętra wyżej. Dla mam nadzieję że dojadę do Kielc. Mam zamiar 11 marca obejrzeć porodowke tam.
Ja jestem z Radomia i u nas też jest problem ze znieczuleniem bo nie ma anastezjologow. Tylko podczas cc.
 
Ja po usg 3 trym.
31 t.
Młoda 1716g.
Mówił że trzeba dodać jakieś 1500 do dzisiejszej wagi i wychodzi waga urodzeniowa.
Wszystkie parametry i przeplywy prawidłowe, ułożona główką w dół.
Tak szczegółowego usg jeszcze nie miałam...
Byłam w zupełnie innym miejscu i u innego lekarza niż Ci z ktorymi miałam już do czynienia.
 
Mam pytanie pewnie głupie ale na serio jestem zielona w tym 🙄 mianowicie chodzi mi o wózek i o jego wkład tzn wiadomo kupuje się jakaś podusie i kołderkę ale czy jakiś materac prześcieradło wkład ?
 
W nocy nie mogłam spać i natrafiłam na temat o SN i CC i oczywiście komentarze kobiet a tam mi szczena opadła 🙄 wyobraźcie sobie że jedna dziewczyna stwierdziła że CC to nie poród tylko operacja 🙄 i to nie jest urodzenie a WYDOBYCIE dziecka 🙄 oczywiście kobiety które rodziły przez CC ja zlunczowaly za te słowa szczerze nie dziwię się 🙄 jak można powiedzieć że się nie urodziło dziecka 🙄
 
reklama
Generalnie zadne poduszki i kolderki nie sa polecane dla maluszkow. Ja nic nie daje, co najwyzej przescieradelko i pieluszke tetrowa jezeli dziecko bedzie duzo ulewac jak cala moja trojka. Kolderka dla majowych dzieci tym bardziej wydaje mi sie zbedna. Jak bedzie chlodniej to jakis kocyk.
Mam pytanie pewnie głupie ale na serio jestem zielona w tym [emoji849] mianowicie chodzi mi o wózek i o jego wkład tzn wiadomo kupuje się jakaś podusie i kołderkę ale czy jakiś materac prześcieradło wkład ?
 
Do góry