reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja od kilku dni mam masakre z wieczorna zgaga :( Wczoraj pol nocy nie spałam z tego powodu i czuję że znow sie zaczyna.

Kurna ja już nie wiem jak mam leżeć w nocy. Normalnie to śpię na samym jaśku a teraz to mam poduchę wypchaną po brzegi pierzem taką meeega grubą i tylko ona mnie ratuje. U mnie to refluks się przyczepił, no cofa się wszystko. A jeszcze jak sobie pofolgowałam wczoraj z jedzeniem to już w ogóle masakra. Chyba nawet cofała mi się oranżada z komunii 😂 😂
Ale koniec, od dzisiaj odpoczywam tak mega na poważnie, leżenie i minimum ruchu. Termin na 16 maja i nie chcę go przyspieszać :)
 
reklama
Kurna ja już nie wiem jak mam leżeć w nocy. Normalnie to śpię na samym jaśku a teraz to mam poduchę wypchaną po brzegi pierzem taką meeega grubą i tylko ona mnie ratuje. U mnie to refluks się przyczepił, no cofa się wszystko. A jeszcze jak sobie pofolgowałam wczoraj z jedzeniem to już w ogóle masakra. Chyba nawet cofała mi się oranżada z komunii [emoji23] [emoji23]
Ale koniec, od dzisiaj odpoczywam tak mega na poważnie, leżenie i minimum ruchu. Termin na 16 maja i nie chcę go przyspieszać :)

Ja miałam termin z synem na 16 maja, urodził się 6.05 🥰 z córką miałam na 27 kwietnia i urodziła się 13.04, czyli idealnie w terminach, tez ostatnio źle sypiam 🥴 teraz mam na 13.05 i tez chyba ograniczę ruch do minimum, żeby dotrwać do bezpiecznego terminu [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na 2.maja i zobaczymy jaka będzie pogoda. Wstępnie przygotowałam body z krótki i pajac i kombinezon z cienkiego polaru, ale jak będzie gorąco jak ostatnimi dniami to tylko body i pajacy i kocyk pewnie
Dziewczyny, w co planujecie ubrać Dzieciaczki na wyjście ze szpitala, planowo na początku maja? Czy body długi rękaw+sweterek+ spodenki+ skarpetki i kocyk będą Waszym zdaniem w porządku? [emoji848]
 
reklama
Jadę dziś na 19.00 :)
Jejku. Troche zazdroszczę! Tez czasem jak patrzę na siebie w lustrzee ile przytylam i jaka opuchnięte jestem itp to chciałabym juz bo boję się że jeszcze wiecej przytyje. A poszalalam mocno!!! Pisali ze w 3 trymestrze mniejszy apetyt a w 9 miesiacu to już wogole a ja jem za 4! 😁😂

Daj znac koniecznie jak juz będziesz po ! Trzymam kciuki aby wszystko poszlo bezproblemowo;)

Dziewczyny, w co planujecie ubrać Dzieciaczki na wyjście ze szpitala, planowo na początku maja? Czy body długi rękaw+sweterek+ spodenki+ skarpetki i kocyk będą Waszym zdaniem w porządku? 🤔
Ja bede podobnie ubierać ;) ale z tym ze nie mam zbytnio sewterka, woec pewnie założę body z dlugim rękawem + spodnie + skarpetki i na to pajacyk i do fotelika a na zapieta Malutka kocyk. My ze szpitala mamy akurat 800 m ;) wiec jakby byla ladna podoba to normalbie chyba na ramie wozka przewoeziemy 😂😅
 
Do góry