reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja od kilku dni mam masakre z wieczorna zgaga :( Wczoraj pol nocy nie spałam z tego powodu i czuję że znow sie zaczyna.
U mnie zgaga przeszła, ale co się położe to cofki z żołądk, więc prawie to samo [emoji1787] A staram sie dużo nie jeść tym bardziej przed snem.
A na zgagę polecam podgryzać migdały i/lub pić mleko z migdałów. Pomaga
 
Mam wizytę jeszcze 22.04.
Niby ma mi cc wyznaczyć na 1.05.bo on i cały szpital wyznaczają ok. 5 dni przed terminem. A ja i tak wiem że nie wytrwam do tego czasu. Z pierwszym dzieckiem też tak było a wody odeszły mi równe 10 dni przed terminem.
No zobaczymy co tym razem będzie...
A jeszcze do niedawna Ligota byka zamknięta bo byl lelarz zakarzony. Jak miesiac temu leżałam w szpitalu to wlasnie bylo kilka kobiet z tego szpitala ktory nawiasem mowiac ma 3 stopien referencyjnosci;)

@eM-eS-Zet u mnie dzisiaj dokładnie tez 36+4 [emoji38][emoji28] masz termin z OMO na 6 maja ? Ja juz puchniecie tak mialam z tydzirn temu. Tersz doszly nogi... ja chce wytrzymac do 38 tc i urodzic w 39 tc najleoiej. Wszyscy w rodzinie mi mówią że bede pod koniec kweitnia rodzic ;)
 
Współczuje zgagi :( miałam ze 2-3 razy kilka tygodni temu, właśnie wieczorem, i myślałam, że nie zasnę

wczoraj objadlam się za 10 chyba :p poza sałatkami i jajkami zjadłam 4 kawałki sernika i pół mazurka 😁 a wieczorem do piwka 0,0% czipsy 🙄 do teraz czuje się jak słoń
 
Mam wizytę jeszcze 22.04.
Niby ma mi cc wyznaczyć na 1.05.bo on i cały szpital wyznaczają ok. 5 dni przed terminem. A ja i tak wiem że nie wytrwam do tego czasu. Z pierwszym dzieckiem też tak było a wody odeszły mi równe 10 dni przed terminem.
No zobaczymy co tym razem będzie...
Ja się spotkałam, że ustalają CC w skończonym 38tc. Wychodzi operacja ok 9dni przed terminem wtedy - teraz mimo innego lekarza i porodu w innym szpitalu mam tak samo. Może nawet uda się urodzić równo tak jak synka w 38+3 - wtedy musiałabym mieć cesarkę 5 maja 🤗
 
Ja się spotkałam, że ustalają CC w skończonym 38tc. Wychodzi operacja ok 9dni przed terminem wtedy - teraz mimo innego lekarza i porodu w innym szpitalu mam tak samo. Może nawet uda się urodzić równo tak jak synka w 38+3 - wtedy musiałabym mieć cesarkę 5 maja 🤗

U mnie szykuje sie cc 8 maja i to bedzie 38+4 wg terminu z USG.
 
reklama
Dziewczyny, te co brały regularnie magnez 3x1, bierzecie go dalej w takich ilosciach?

Ja biorę w dawkach 2-1-2 i do 37 tygodnia mam tak brać 😉

U mnie jutro 38 + 4 wg usg i prawdopodobnie będzie po wszystkim 🤗

Trzymam kciuki ❤️❤️❤️

Fatalnie dzisiaj spałam. Okropnie boli mnie kręgosłup, mały tak na niego naciska, że ani leżenie, ani siedzenie, ani stanie nie pomaga. 😭😭😭

Chciałabym wytrwać jakoś jeszcze z 3 tygodnie, ale jak tak dalej pójdzie zagryzę się z bólu (mam zwyrodnienie kręgosłupa, dyskopatię L4-S1, niestabilność C2-C4).

U nas święta mijają spokojnie i kameralnie. Jak nigdy ❤️
 
Do góry