reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Kurcze takie mam kłucie w tym podbrzuszu , że aż się martwie czy wszystko ok ...

Ciekawe czy wytrzymam z testem do niedzieli :-)

Ale obiecałam sobie, że jeśli jutro @ nie przyjedzie do wieczorkiem kupie test i w niedziele rano testujemy ;)

Wiem, że nie powinnam sie napalać ale kurcze jakaś taka intuicja i objawy... :-)
 
reklama
Bąbelek - ja też miałam takie przeczucie od samej owulki :-)
No i objawem było kłucie i pobolewanie jak na @.

A syn z listopada... no toś my się zgrały! :-D na kiedy wychodziłby ci termin?
 
Straciatella z kalkulatorów wychodzi mi 1-3 maj

żeby było śmiesznie to było nasze pierwsze "pójście na żywioł" :) Cały czas mąż chciał ,ale ja się bałam, a teraz małe szaleństwo i ja od samej wlasnie owulki czułam , że chyba coś zaskoczyło ;)

A te bóle to mam chyba od poltora tygodnia i czasami sa na prawdę silne, czasami słabsze , jak czuje takie rozciaganie na bokach to jestem spokojniejsza. Może więzadła w macicy sie naciągaja . Ale wczoraj typowo jak na @ mnie bolało i juz mnie to martwiło troche .
Pierwsza ciąże zniosłam rewelacyjnie :)
 
Ja to jeszcze się śmiałam bo po przytulaskach powiedziałam do męża " No to kochanie odliczaj teraz 9 miesięcy- bedzie syn" to się śmiał;) i do tej pory nie wierzy za bardzo , bo o córcie ponad pol roku się staraliśmy i dopiero jak odpuściliśmy to załapalo. Dlatego mąż mowi, że teraz za 1 strzałem to nie mozliwe :-)
 
mi z kalkulatorow termin wychodzi na 1, 3 i 5 maj. ostatnia @ 26.07 (dlugosc cykli 28 lub 30) nie wiem ile liczyc bo zazwyczaj 28 ale ostatnio mi się rozreg. i miałam 30. zobaczymy co powie gin. pewnie policzy jak 28 - standardowo.
a kiedy maci wizyty u lekarza? ja umowilam się na 19.09., będzie już cos widac
 
Szyszunia ja mam wizyte u gina 4 września.

Ostatnią @ miałam 24 lipca cykle mam zazwyczaj 30 dniowe .

@ nadal brak więc jutro rano robię teścior, cały czas mnei wszystko ciągnie, dzis rano otworzyłam lodówke, żeby zrobić córeczce śniadanie i wszystko mi się podniosloo tak mnie zemdliło... mam nadzieje że jednak mdlości mnie ominą ;)
 
Straciatella a jak sie czujesz ? ;)

Ja sie strasznie martwie.. wzięłam sie za sprzatanie i taki ból w podbrzuszu że aż mnie zgięło... Terazz usiadłam na pol godzinki i ból ustał.. więc albo @ dostane ale jakies zagrożenie dzidzi jest
Z ciekawości zmierzyłam sobie tempkę " w środeczku" i mam 37,4 ale że nie mierze regularnie to nie wiem czy to coś oznacza
 
reklama
Do góry