reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Straciatella a jak sie czujesz ? ;)

Ja sie strasznie martwie.. wzięłam sie za sprzatanie i taki ból w podbrzuszu że aż mnie zgięło... Terazz usiadłam na pol godzinki i ból ustał.. więc albo @ dostane ale jakies zagrożenie dzidzi jest
Z ciekawości zmierzyłam sobie tempkę " w środeczku" i mam 37,4 ale że nie mierze regularnie to nie wiem czy to coś oznacza

zrób test jeżeli jeszcze nie robilas. jak wyjdzie pozytywny a bol będzie cie martwil idz wcześniej do lekarza. wiadomo ze jak cos ma się zdarzyć to nie poradzimy ale może jednak wystarczy nospa rozkurczowo albo cos innego lekarz poradzi.
 
reklama
Bąbelek - od dzisiaj męczą mnie mdłości :baffled: poza tym ciągle ból w krzyżu i ból jak na @.. A tak, to ok :rofl2:
Jak Ty się czujesz? Jeśli męczy cię ból brzucha podobny do okresowego, weź nospę
wink2.gif


Szuszunia - dł. cyklu taka, jakąs masz z reguły :tak: a kalkulator sprawdź na fajnamama.pl
 
dziewczyny u mnie chyba nici z tego :(

Wczoraj się bardzo źle czułam, w koncu wieczorem zrobiłam test wyszedł według mnie negatywnie . Można było dopaptrzec sie kreski po pol godzin ale takiej pod światło niemal niewidocznej. Poźniej miałam jakiś różowawy śluz i jakby kilka niteczek krwi... zrezygnowana zabezpieczyłam sie przes @ i poszłam spać . Dziś ani znaku @ bóe troche przeszły, zmierzyłam tempke 37,4... a przeciez na okres ma spadac....

Ja już nic nie kumam :no:
 
Bąbelek - to mogło być plamienie implantacyjne :tak: albo po prostu plamienie w dniu przypadającego okresu..
To jest normalne ;-)

U mnie chwilowo lepiej, dzisiaj mnie nie mdli więc jest ok :-)
 
Hej niesmialo tu zagladam do Was- 3 testy pozytywne i dzisiejsza Beta 73,1- jutro lekarz - ale wiem ,ze raczej mi nic nie powie konkretnego... ale licze ,ze sie udalo... tak po ciuchutku...

Jesli sie udalo to termin porodu by wychodzil mi jakos kolo 5 maja..
 
reklama
Aaaaaaa......:szok::szok::szok::szok: GRATULUJE MsMickey !!!!!!!!!!!!

No to chwal się na czerwcówkach :-):-) Chyba że cos przegapiłam :dry:
 
Do góry