reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
stazi - super, super!!! Co raz więcej nas tutaj :-)

jakies objawy ciążowe?

ciagnie mnie w podbrzuszu - od kilku dni dlatego sadzilam ,ze jednak w tym cyklu sie nie udalo ale testy i beta mowia ,ze jednaK to ciaza:o

Poki co bola mie piersi, mdli mnie i strasznie boli mnie glowa:/

dzis mialam okropna noc - chyba nerwy robia swoje
 
hej wlasnie niedawno sie dowiedzailam ze jestem w ciazy a termin wypada na poczatek maja , wiec zapraszam wszystkie mamy ktore maja termin na maj 2014 :)
 
hej docieram do majowych mam:D mi dzis strasznie nie dobrze , jutro ide do gina:D w koncu nie moge sie doczekac ktoras z Was juz byla:)? musimy sobie liste z przewidywanymi terminami kochane zrobic , mi wychodzi na 4 maja ale zobaczymy na kiedy lekarz wyznaczy :)
 
niuniaa - 4 maja? To kiedy ostatnio miałaś @?

Mi wychodzi 2 maj a jestem 4 tc i 4 dz, czyli ty powinnaś mieć date porodu wcześniej niż ja :tak:

Ja dopiero do lekarza w czwartek :cool:
 
reklama
Witajcie:-)
u mnie termin na 06.05 wg ostatniej @
beta ponad 24 tys więc ciaza na stowe ;-)
w piątek mam wizytę u gina i usg - zobaczymy, co tam siedzi...
 
Do góry