reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

W środe zrobiłam tescior i sa II kreseczki- Według moich obliczeń dzidzia przyjdzie 15 maja :) A brzuch mnie też pobolewa i cały czas myśle ze zaraz okres przyjdzie i od wczoraj zaczynaja mnie piersi pobolewać. Ale to normalne .Pozdrawiam
 
reklama
Witam nowe dziewczyny ;))

Właśnie wstaje. Ale pospalam tylko obudził mnie ból piersi. Czasem tak rano bolą że przestaje to być zabawne ;)))

Trzeba sie szykować i zmykam do pracy na 8.5godziny. Mimo wszystko każdy nowy dzień mnie cieszy bo zmienia sie moj suwaczek. O ciąży wiemy juz ponad dwa tygodnie ale tak czesto patrze na kaneldarz ze wydaje mi sie ze czas stoi w miejscu.

Miłego dnia dziewczyny
 
Witam!
Ja dzisiaj kiepsko się czuje, jakbym chora miała być :(
Nie mam na nic siły, a tu trzeba zakupy zrobić i obiad ugotować :(




karmelowa kochana nie możesz nawet tak myśleć! Wiem, że Ci ciężko i ja też przyznam się czasem się boje, ale musimy być silne! Będzie dobrze i skoro nic złego się nie dzieje to nasze fasolki mają się dobrze. Będę trzymać kciuki za Twoją wizytę i zobaczysz napewno wszystko będzie dobrze :)
Kinga gratulacje :)
anilewe ja też lubię patrzeć jak suwaczek z dnia na dzień przeskakuje :)
 
Stanowczo powinnam zostać odcięta od neta... na codzień nie mam czasu a dziś mam go w nadmiarze więc kombinuje i czytam głupoty a potem są schizy :D

Powinnam się wziąć za sprzątanie, ale tak myślę, że jeszcze nie pora na takie wybryki :D

Gratuluje II kresek!! Im nas więcej tym lepiej :)
 
to dobrze, że nie tylko ja się schizuję :-p

ja wczoraj po tym spacerze padłam. Wykąpałam się i o 21:00 już spałam :-) dzisiaj 6:30 pobudka i pracować... pierwszy raz od prawie 4 lat pracowałam w sobotę :szok: umowę podpisałam na nowo i zadzwonił do mnie nowy klient, więc od razu podskoczyłam na spotkanie pogadać i może coś z tego wyjdzie, więc trzymajcie kciuki :happy2: no i taka już głodna byłam, bo bez śniadania z domu wyszłam, że do knajpki zaszłam na jajecznicę, tosty i herbatę :-p

teraz pranie nastawiłam, pogoda piękna więc szybko na balkonie wyschnie i trzeba by posprzątać w końcu... ale mąż kończy pracę o 20:00 więc mam jeszcze czas :-)

i znowu senna jestem :-p normalnie ta ciąża działa na mnie jak środek nasenny :-p
 
Boże jaką ja mam zgagę... mam nadzieję że nie bedzie mi znowu aż tak bardzo dokuczać jak w poprzedniej ciąży..:tak:
sprzątać mi się nie chce;/ a w końcu tzreba by było 2 dzień podłoga nie myta..
My dziś i jutro idziemy na urodzinki także wieczorem raczej padne na dziub prosto do łóżka taka padnięta bede;)
Wszystkim Wam życzę dziś dużo uśmiechu i mile spędzonego czasu;)
buziaki
 
aesthete Trzymam kciuki..trzeba było powiedzieć klientowi, że teraz masz przywileje i jeśli nie chce plagi myszy to im szybciej się namyśli tym lepiej dla niego :-D

ania// też dziś idziemy na urodzinki..do teściowej...taa..ale mam nadzieję, że chociaż Ty się będziesz dobrze bawić ;-) a co do zgagi.. to dziadostwo potrafi życie uprzykrzyc... w 3 trym z synkiem, jak pojawiałam się w aptece pani farmaceutka miała już rennie na ladzie :D nawet spałam z tym cholerstwem pod poduszką
 
reklama
Dzis w 24 dzien cyklu zrobilam test z rana i wyszly 2 kreski,druga bardzo bardzo blada,pozle wamkilka zdjec tesciku,na zdjeciu jeszcze mnie widac hihih,tzn kreska jest ale nie wiem czy na zdjeciu bedzie cos widac,oby,prosze sie wpatrywac bo to bardzo wczesnie :tak:.

2dgqofl.jpg


33bd4pw.jpg


2vacd1g.jpg


MAM nadzieje ze czegos sie tam dopatrzycie bo na zdjeciu to zle widac
 
Do góry