reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

Wolfia witaj - masz dziś widzę dzień obchodny :-)
Zuza koooope lat :-) A strój na Sylwka pierwsza klasa! :-)

Ja nie wiem jak body można nosić...mnie to ustrojstwo zawsze sie w du... wżynało:baffled::sorry:
Miki Ty weź se poczytaj o fasonach ;-)
 
reklama
... a tak wogule to myślałam , ze Ty kobito jesteś kruszynką, a tu prosze prawdziwa Polska dziołcha:-p;-):-D:-D:-DWitaj kluseczku ;-):tak::-):-):-)
Nigdy nie byłam kruszynką;-) Jeszcze 5 lat temu ważyłam 58-62kg, potem na studiach przez rok przytyłam 10kg, potem zaszłam w jedną ciążę, w drugą i prawie się podwoiłam, co już śmieszne nie jest:no: Kurcze tylko, że ja tak lubię sobie zjeść dobre deserki, ciacho upiec, cukierka przekąsić w międzyczasie i marnie mi idzie to całe odchudzanie:sorry: Muszę się serio wziąć za siebie, bo się naprawdę mocno zapuściłam:zawstydzona/y: Tak chciałabym wejść w rozmiar 42:confused2:

Wolfia witaj - masz dziś widzę dzień obchodny :-)
Jakoś mnie tak naszło, bo pogoda do niczego:wściekła/y: Ruszyć się nie mam jak, bo ani samochodu ani prawojazdy, a już mi bokiem wychodzi to ciągłe siedzenie w domu:dry:

Miłego wieczoru:-)
 
Megusek-W tym roku dżampreza u mnie, nie wiem czy się cieszyć, czy płakać:cool2::confused2:.Kreacji jeszcze nie mam, licze nadal na jakąs podpowiedż od Was foremki:tak::-)

My w tamtym roku robilismy impreze w domu u nas...Jedynie meble polamane....:-D:-D:-D:-D:-D:-D Dzis juz tylko sie ciesze ;-) oo i 6 kieliszkow od szampana.....Tych zaluje bardziej niz mebli ;-)
Jeden plus ze kreacji zadnej nie musialam kupic:-D Ale ogolnie wytanczylam sie bardziej niz na weselu 5 miesiecy pozniej ;-)

w tym roku idziemy najpierw do knajpy pozniej do jakiegos Clubu...:tak:
 
j atez zostaje w domku, bo sami jestesmy na obczyznie , bez rodziny , a wszyscy znajomi do polski migruja na siweta, ale ja tam lubie sobie posiedziec i zrobimy sbie wieczor filmowy :-p no a o polnocy idziemy na spotkani ez sasiadami przy skrzynkach pocztowych , zarabisciei widac jak nad fjordem blyskaja fajerwerki :tak::rofl2:
no i pachnaca choinka...
n abale musimy poczekaac az dziewczyny podrosna albi moze jakas babke zwerbuje do pilnowania z PL :-D;-)
 
widze ze tu temat wybiega na dwa miesiace!
ja sylwestra w domku siedze m niestety musi isc do pracy !
ale za to w sobote idziemy na impreze andrzejkowa i mam problem bo nie mam sie w co ubrac:-D:-D

ja tez nie wyobrażam siebie w body a widizałąm juz tyle ładnych i eleganckich ktore chyba sa zbyt odwazne jak dla mnie;-)
 
reklama
Witam wieczorową porą!:-)
Na kawę za póżno ale może piwko;-)
images


Co do typów figury to ja nigdy nie wiedziałam co ze mną...piersi małe, bioder brak...typ deska jest taki???:confused2:
 
Do góry