reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała gduła

mojej Ani buzia też się nie zamyka, wszystko mówi, ma zdanie na każdy temat, zadaje mnóstwo pytań, wszystko ją ciekawi. Ja się cieszę, że taka jest, śmiała, zawsze wygadana. I nieraz też jest dużo śmiechu. Niektóre jej powiedzenia:
- tak, mamo ty masz rację
- jak czytamy książeczki to ciągle się pyta: gdzie jest mama tych dzieci, gdzie ten piesek ma budę, gdzie poszła ta babcia? dlaczego kotek był chory itp.
- ja jestem super i tu rządzę
ona nawet jak sama się bawi to sobie coś tłumaczy, opowiada:angry:
 
reklama
Taki malec a jak potrafi zaskoczyć. Czasem zastanawiamy się skąd Filip zna pewne zwroty ale zawsze potrafi je pięknie przytknąć.
 
Nasza 2,5 latka także bardzo dużo mówi. Praktycznie bez przerwy, łapie wszystko i pełnymi zdaniami. Śpiewa piosenki po polsku i angielsku. Zaskakuje nas trudnymi słowami i wyrażeniami. Nic, tylko się cieszyć, że ma się tak komunikatywne dziecko.
 
Do góry