reklama

Mała gduła

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez AleksandraM, 9 Luty 2012.

1. AleksandraM

AleksandraM Początkująca w BB

Witam moja córeczka ma prawie 3 latka i jest nieustającą gadułą:-) nie da sie przy niej nic obejrzeć w tv lub porozmawiać bo cały czas rozmawie zadaje pytanie,śpiewa, tańczy czasami brak mi juz sił do niej, czy macie takie doswiadczenia?

2. Monika_M

Monika_M Mama Filipka

Ja napiszę tylko tyle. Martwi cię to czy cieszy? Powinno cię cieszyć bo mój syn ma prawie 3 lata i mówi bardzo niewiele.

3. reklama
  4. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

to możesz być dumna z dziecka, bo nie każde 3 letnie nawija. Moja też nadaje cały dzień, pełnymi bardzo rozbudowanymi zdaniami, a odkąd nauczyła się mówić R to tylko ciągle szuka wyrazów z tą literką i je powtarza. Ja się bardzo cieszę, że Julka ma takie gadane, przynajmniej mamy z nią wesoło:-D

5. mamuśka24

mamuśka24 Fanka BB :)

moja mała też nawija jak szalona, śpiewa ,mówi wierszyki, wszystko komentuje.
    ja jestem super zadowolona bo gdy miała 2 latka martwiłam się że bardzo mało mówi,
    dzisiaj skomentowała moje uczesanie(przeważnie chodze w związanych włosach,dzisiaj mam rozpuszczone)
    a ona do mnie ,,mamo jaka z ciebie shakira.,,
    odkąd zaczęła nawijać jest kupe smiechu z tego!!!

6. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

a ja mam dwie takie takie paploły:)

7. Jacek_i_Jagoda

Jacek_i_Jagoda Fanka BB :)

Jedyne co ci mogę poradzić to się ciesz. Nasza nie mówi i to jest dopiero stres.

8. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

AleksandraM,nie narzekaj,tylko ciesz się!!!
    Ja to przechodziłam już 5 razy,i czeka kolejny 6 raz,bo mój niespełna dwulatek zaczyna mówić.
    Za każdym razem nie mogłam doczekać się tego gadania,do tej pory gadają jak Hanka Bielicka.

9. Jacek_i_Jagoda

Jacek_i_Jagoda Fanka BB :)

Jacek:
    Szacuneczek:-)

10. reklama
  11. AleksandraM

AleksandraM Początkująca w BB

Jasne ze sie ciesze :angry:

12. monikasia

monikasia Fanka BB :)

No tak gadule tez mam niezla a pojutrze konczy 2 latka. Ale ciesze sie rowniez;-)

Poleć forum