reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

Nasz Krzyś uwielbia wodę - w końcu jest zodiakalnym wodnikiem. Też zamierzamy w końcu zacząć chodzić z nim na basen. Już mamy pieluchy teraz tylko czeka nas pierwsza wizyta na basenie - niestety z tatą , bo ja potwornie boję szię wody choć też jestem wodnikiem, żałuję właśnie że moi rodzice nie oswajali mnie z taką wodą. Ale chociaż sobie na moich chłopaków popatrzę.
 
reklama
Daria to, ze dziecko sie zachlysnie to nic strasznego. Nie raz Julka lyknela wody, ale chwila spokoju, przelknie, dostanie pilke i juz nie pamieta ;D a pod woda jest super, ona nawet oczu nie zamyka!
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dziś o 17 ide na basen!!!!!!!!!!jak wróce napiszę jak było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



POZDRAWIAM
 
  witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                         




było suuuuuuupeeeeer Kubuś na początku był troszkę przestraszony,trzymał mnie mocno!!!!!i miał nie za wesołą minke :o!ale po kilku min.ZWARJOWAŁ!!!!!!!!!chlapał rączkami i nóżkami śmiejąc się przy tym na cały głos!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:nie przeszkadzała mu woda w oczkach ani w uszkach!!!!! :)teraz jak nigdy już śpi!!!!
Jestem b.mile zaskoczona ludzmi którzy nad nami "czuwali" i za tydzień już bez strachu pojawie się z małym na basenie!!!!!!!!



 
No to super!!! ;D :laugh: :laugh: widzisz, to wspaniala zabawa...a sen potem rzeczywiscie mooocny ;D
Jak bedziecie moze mieli zdjecia to pokaz koniecznie!!
My na basen w piatek, juz sie doczekac nie moge...
no to milego chlupania ;D
 
myślałam o zabraniu aparatu i na tym się skończyło!!! :laugh: :laugh: za tydzień już nie będę zestresowana to na pewno już go nie zapomne!!!!!!! ;D i pochwale się moim małym pływakiem!!!pozdrowionka!!!!!!

iDZIĘKI ZA POMOC W ZDOBYCIU ODWAGI!!!!


 
No widzisz! :)
A nam niestety ostatni basen przepadł z powodu kataru. Mam nadzieję, że do tej niedzieli już się wykuruje.
 
reklama
Też chciałam chodzić z małym na basen, najszybciej jak się da, czyli od 2 -go miesiąca. Poczytałam o pływaniu niemowlaczków, obejrzałam i wybrałam basen i zapytałam pediatrę o zdanie. I tu sie zaczęło :) Dowiedziałam się, że jeżeli nadal chcę mieć zdrowe dziecko to powinnam zarzucić myśl chodzena z małym na basen pzred ukończeniem pierwszego roku życia. Na basenie bardzo łatwo "złapać" różnego rodzaju choroby. Dodatkowo powiedział, że naciąganiem jest mówienie, że basen dobrze wpływa na rozwój dziecka w tym wieku, nie ma to żadnego znazcenia. Nasłuchałam się i nie chodzimy na basen, tzn. czekamy aż Miłosz skończy roczek. W końcu sama wybrałam sobie lekarza, który cieszy się dużym autorytetem, więc zamierzam się go słuchać........................... ale jak patrzę na Wasze zdjęcia to mi się dziób śmieje i tez bym tak chciała :)
 
Do góry