reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

Clematis widzisz my juz 2 m-ce na basen chodzimy a Julka jak byla tak jest zdrowiutka ;D A nasza pani od rehabilitacji stwierdzila, ze basen dla rozruszania bobasa jest swietny, i faktycznie Julka na ladzie nigdy sie tak nie nacwiczy jak w wodzie.
Ale szanuje oczywiscie Twoja decyzje :)
 
reklama
Bruno jak dotą miał tylko trzy razy problemy zdrowotne - raz trzydniowy katar, ale to było jeszcze przed basenem, raz rozwolnienie, niewykluczone, że coś połknął na basenie, ale równie dobrze mogło to być gdziekolwiek (i wyłaziły mu wtedy ząbki), no i teraz ma znów katar, ale nie sądzę, żeby to od basenu, wszyscy w domu chorujemy. Zdania pediatrów na temat basenu są tak samo podzielone, jak na wszystkie inne tematy. Jedni stanowczo odradzają, inni jak najbardziej zachęcaja. Koleżanka z którą chodzimy na basen ma brata pediatrę, który ze swoim maleństwem od 2 miesiąca chodzi.
 
Hej Dziewczyny!
My z naszą małą byliśmy na basenie pierwszy raz jak miała ok. 7 miesięcy bardzo się jej podobało. Zapisaliśmy ją na zajęcia dla maluszków do Agua Parku. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu w tym było 30 minut zabawy i ćwiczeń z rehabilitantem i 40 minut dla siebie, grupy były 7 osobowe + opiekun. Zajęcia były super. POLECAMY
 
czesc dziewczynki
my z jolunia bylismy na basenie pierwszy raz jak miala nie cale 3 miesiace (tzn w wodzie bylam ja i corcia)
z braku kaski wybralismy sie prywatnie - i nie zaluje! to super sprawa - jola ma 7 miechow i do tej pory zdrowiutka :) - teraz sie troszke zaniedbalismy ale od przyszlej niedzieli nie ma wybacz! jola uwielbia wode - gada ze wszystkimi i jak skonczy roczek to chce ja zapisac na zajecia zorganizowane zeby nauczyla sie nurkowac :)

pozdrowionka dla wszystkich plywaczkow!

pict00231th.jpg


pict00216fu.jpg


3pict00141fd.jpg


2pict00070lx.jpg


1pict00319sl.jpg
 
My dość długo przesiadujemy w basenowym barku - kiedyś pół godziny, a teraz nawet godzinę.
 
anetas!!!!!!oczywiście że są w krakowie!!!!!musisz zadzwonić i się zapytać czy można się jeszcze zapisać!!!!!!!!!!!pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(z Ruczaju)
 
Anetas - nie martw się jesiennymi świętami, jest stare przysłowie "jak Barbary po wodzie Boze Narodzenie po lodzie", od lat testuję, czy się sprawdza ;D no i sprawdza się jak jasna cholera! I w tym roku wróży mroźne święta. :)

A Kraków niezła odskocznia od Łodzi, co? ;D
 
Witam :)))
a co myslicie o tym..http://www.aquamaster.met.pl/

zastanawiam...sie....nigdy nie bylam z mala na basenie..co jedt potrzebne..? a moze ktoras z was byla w Warszawie..ul.Potocka na Żoliborzu na basenie???? jakie sa warunki??

pozdrawiam was Bardzo Mocno i buziaki dla pociech;))))))))))))))))))))
 
reklama
Lea- ja właśnie chodzę do tej szkoły, gdybyś przeczytała wątek od początku to być wiedziała. Jestem bardzo zadowolona. Basen jest czysty i przyjemny, woda ozonowana. Trenerzy bardzo profesjonalni, z dobrym podejściem do dzieci, stwarzają fajną atmosferę. Mój synek uwielbia te zajęcia, teraz zaczęliśmy już drugi trymestr. Jedyne minusy według mnie to (ostatnio) dość chłodne przebieralnie i niewiele miejsca do przewijania maluszków, ale jakoś dajemy radę.
 
Do góry