reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

reklama
chce chodzić z małym na basen ale potwornie się boje że się zachłyśnie woda!!!!!jestem potworną panikarą
 
Ooo słuchaj ja własnie w sobotę pierwszy raz nurkowałam z małym :o
bardzo sie bałam ale instruktor mnie przekonał że nic sie niestanie
no i.......... nurkowalismy Kuba jak się wynużylismy miał wstrzymany oddech prawie zemdlałam
ale zaraz się zaczął chichrać ;D instruktor wytłumaczył mi że dzieci automatycznie wstrzymują oddech pod wodą ::)



 
La pain nie ma sie co bac ;D zabawa jest przednia, ubaw dla dzieci i rodziców. Naprawde warto!!
A fotki mialy zachecic, wiec sie ciesze!!
Napisz jak bylo na basenie koniecznie.
:laugh:
 
No, to jestt naprawdę coś, jak taki maluch nurkuje! Zamyka oczka, usta, wstrzymuje oddech... I nic a nic nie płakał, nawet za pierwszym razem, choć był trochę zdziwiony. On już jak wchodzimy do budynku basenu to wie, co jest grane i już się cieszy. Warto, bardzo warto. Choć niektóre maluchy płaczą na początku, ale po kilku razach nawet najbardziej niechętne się przyzwyczają. Ważne, żeby idąc na basen był wypoczety, nakarmiony, no i nie za długo w wodzie na początek, żeby nie zmarzł.
Napisz jak było!
 
Margot nie wiesz czy tam u Ciebie na basenie są jeszcze wolne miejsca??? bo widziałam, że zapisy były od 3 listopada...
 
NAUR,dzieki za odpowiedź.Zdjęcia super.Ale czad!!! Muszę się dowiedzieć o taki własnie basen,ale ja podobnie jak La Pain jestem panikara i z jednej strony bardzo bym chciała,a z drugiej strony strasznie sie boję własnie o zachłysnięcie maleństwa.A poza tym ja sama pływam tylko jak mam grunt pod nogami,hi,hi. :laugh:
 
reklama
Beatka - nie wiem, tam ogólnie jest krucho z miejscami, najlepiej zadzwoń i pomarudź, że strasznie Ci zależy, bo dziecko kocha wodę - to są pasjonaci i wrażliwi na takie argumenty. Jakby nie było miejsc to wpiszą Cię na listę rezerwową, a ludzie czasem rezygnują.
 
Do góry