reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

Fajne macie te maty ja tez sie przymierzam do kupna tej Tiny Love.
Olla zabaweczka prześliczna ja tez bym ja w swojej torebce nosiła:-D.

Moja niunia od paru dni przytrzymije sobie rączką smoczek. Cudnie to wygląda jak próbuje go sobie włożyc z powrotem do buźki. Raz nawet złapała go w palec wskazujący i machała reką na wszystkie strony ale to raczej przypadkowo jej się udało. No i oczywiscie rozmowy sa na pierwszym miejscu:tak:.
 
reklama
Mój Szymek w niedziele poraz pierwszy sam obrócił się na prawy boczek - 2 x !!! to byl duzy sukces ! :tak::tak: a od wczoraj przeprowadza z samym sobą bardzo długie rozmowy hehe, wcześniej też juz gadał ale tak bardzo krótko, wczoraj ok. 10 min. muczał, huczał, uuuczał, po prostu fajnie się bawił swoim języczkiem dzieki któremu wydobywały się różne smieszne dźwięki których ja powtórzyć nie umię :-D składanie rączek to już na porządku dziennym i podtrzymywanie sobie jedną ręką drugiej zeby mu nie wypadła jak ssie kciuka :wściekła/y:
 
Gozdziczku to Szymus sprawny chlopina jest!!!A na ten boczek to przewrocil sie z lezenia przodem czy tylem? Moja na razie lezy jak sraka hehehehe,z boczku przewroci sie na pecki ale to chyba sila rozpedu hihi :)
 
No pięknie!
Piotruś na razie przewraca się z brzuszka na plecki (w obydwie strony) - ale to nowość, od trzech dni :-)
 
Też jesteśmy dumni :-)
Jednak sądzę, że ta umiejętność bierze się z ostrej niechęci do leżenia na brzuszku ;-) Zrobi wszystko, byle się przemieścić :-D
 
Esia, jestem w szoku!!!! Zwykle takie obroty robią dzieci ok pół roku!!! Moja Magda nawet na bok się nie przekręca, choć czasem próbuje i kombinuje jak może.

A u nas z nowości, to wczoraj dawała popisy. Znowu byłyśmy u mnie w pracy i najpierw starała się sama wsadzić sobie smoka, a potem jak ją karmiłam z butli, to złapała obiema łapkami i sama sobie trzymała butelkę. A potem jak wracałyśmy do domu to mnie "rozwaliła" kompletnie. Wzięłam jej zabawkę - kaczorka. No i kaczorek ma na czubku łebka takie białe, delikatne piórka. Magda złapała go, a potem tym białym pierzem łaskotała się pod nosem i śmiała.
 
reklama
Esia super!!!:-D
Maksio też nie znosi leżeć na brzuszku i właściwe od wyjścia ze szpitala obraca się z brzuszka na plecy :tak:
 
Do góry