reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Malowanie a noworodek

Datusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2019
Postów
20
Dziewczyny mam pytanie
na 10 dni przed terminem wyznaczonego CC mam się zgłosić do szpitala. Po CC pewnie ze 4 doby będę w szpitalu. Czy przez te 14 dni jak mąż wymaluje naszą sypialnię w której oczywiście będzie łóżeczko i Maluszek będzie spał to bezpieczny czas żeby się wszystko wywietrzyło?
 
reklama
Rozwiązanie
U
Teraz są farby które nie szkodzą można Nawet kupić bezwonną. Nawet jak pomaluje dzień szybciej to nic się nie stanie a zapach się szybko ulotni.
Dlaczego przewidujesz, że 4 dni Cię będą trzymać? Ja urodziłam w poniedziałek, a w środę byłam w domu.
Ja bym nie zostawiała tego na ostatnią chwilę. Równie dobrze może zdarzyć się tak, że jak Cię przyjmą na oddział, to się zacznie akcja porodowa. Ja też miałam mieć cc w wyznaczonym terminie, a urodziłam równo tydzień wcześniej. Niestety tu się nie da wszystkiego przewidzieć.
 
tak, chce zacząć jak tylko odstawi mnie do szpitala. W najgorszym wypadku będziemy spać piętro niżej :) W szpitalu w którym mam rodzić po cc trzymają 4 doby, tak koleżanka wyszła a nie miała żadnych komplikacji. Może dlatego że 3 doba to była niedziela?

Czyli możemy odświeżać, dziękuje dziewczyny :)
 
Teraz są farby które nie szkodzą można Nawet kupić bezwonną. Nawet jak pomaluje dzień szybciej to nic się nie stanie a zapach się szybko ulotni.
 
Rozwiązanie
Do góry