reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

maluszek jest juz z nami:)

estenskar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
nasz maluszek jest z nami od 20 listopada :) wazyl 5200 i mial 62 cm. teraz wazy juz ponad 8 kg!! jest zdrowiutki i wyjatkowo pogodny.wlasnie spi :) pozdrawiamy
ps.na zdjeciu ma 2 tygodnie

reklama

helunia

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
sliczny filipek a jaki duzy!!!gratulacje

estenskar

Rozwiązania
0
zeby nie znizac sie do poziomu tego prostaka,pozostawie jego wypowiedz bez komentarza. powiem krotko, mam nadzieje,ze Twoje dzieci nie beda do ciebie pododne,bo bardzo mi ich zal.

nenar

Fan(ka)
Miasto
Fidenza Włochy
Rozwiązania
0
Szkoda naszego czasu dla takiego głupka!!!
Maluszek jest cudowny!
GRATULACJE!!!

estenskar

Rozwiązania
0
tak sie skalda,ze wiem kto to jest.najbardziej przykre to to,ze jest mezem mojej przyjaciolki :(

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
estenskar nie przejmuj się kochana,dzieciak jest słodki i śliczny,naprawdę.
A co do tego że to mąż Twojej przyjaciółki ... hm,widać bardzo wam zazdrości :)

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Rozwiązania
0
Gratuluję slicznej dzidzi a ten palant Czesław niech kupi sobie okulary bo chyba zobaczył na zdjęciu cos czego nie ma. Ale macie rację szkoda czasu dla niedouczonego kretyna. Tylko ktoś o ilorazie inteligencji równym zeru mógł cos takiego napisać. A przyjaciółce współczuje męża.

Kamila

czerwcowe mamy 05
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dzidziuś cudowny! A mężowi Twojej przyjaciółki to chyba żal d....ę ściska, pozdrawiam, niech się Maluszek zdrowo chowa!

reklama

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Filipek cudny!!! A z tego, że jest duży, silny i sliczny należy się tylko cieszyć!!! buziaki dla Was :-* :-* :-*

a czesław dupek jakich mało i to do tego ślepy jak kret >:D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry